VIDEO: Najlepšie KO tohto roka?! Japonský bojovník získal titul po šialenom kope zo zeme

Instagram/@suzuki.chihiro0514

Toto sa len tak nevidí! Chihiro Suzuki (12-3) sa na podujatí RIZIN LANDMARK 7 blysol fantastickým knokautom, ktorý okamžite obletel všetky sociálne siete. Vďaka úžasnému kopu sa navyše stal novým šampiónom organizácie RIZIN Fighting Federation. Niet sa tak čo čudovať, že bol šťastím celý bez seba.

Japonský bojovník sa na turnaji v Azerbajdžane postavil proti domácemu Vugarovi Karamovi (19-5). Tento súboj o opasok bol hlavným ťahákom galavečera, no trval len niečo vyše jednej minúty. Výsledok i spôsob ukončenia prekvapili všetkých prítomných divákov.

Ako sme už v úvode spomenuli, z titulu sa radoval Chihiro Suzuki. Na tom by za normálnych okolností nebolo nič zvláštne, ale za zmienku nepochybne stojí spôsob, ako sa mu to podarilo. Videli sme jedno z najlepších ukončení roka 2023?

Karamovi sa v otváracom kole podarilo zložiť 24-ročného zápasníka na podlahu a všetko nasvedčovalo tomu, že Suzuki sa bude musieť brániť. On ale vyťažil z minima maximum. Rozhodol sa pre defenzívu ostrým útokom.

Do skúsenejšieho súpera sa zo zeme pustil rukami i nohami, a práve jeden tvrdý kop mu stačil na to, aby z nevýhody spravil výhodu. „Vugiho“ nekompromisne vypol a údermi už len dokončil svoju prácu. Z talentovaného Japonca sa tak po siedmej výhre v rade stal nový šampión. Dočká sa niekedy šance aj v lepšej lige?

Zdroj: X/@icxT0gplvcWtofF, Autor: Kamil Schreiber