VIDEO: Najbizarnejší staredown v histórii MMA? Šampión si do krku pichol zelenú látku

Zdroj: Instagram.com/inevitable_jw

Turnaj Combat Night MMA, ktorý sa uskutočnil 5. augusta v Orlande zaujal okrem zápasov aj bizarnosťou. Počas staredownow sa totiž odohrala scéna, akú sme pravdepodobne nikdy predtým nevideli. VIDEO z tohto momentu sa stalo okamžite virálnym na sociálnych sieťach a mnoho fanúšikov už bojovníka stihlo skritizovať.

Jeremy Wiliams (5-0) je amatérsky MMA bojovník, ktorý aktuálne zápasí pod spomínanou americkou organizáciou. Práve na turnaji v Orlande išiel Wiliams bojovať o titul šampióna v pérovej váhe s Latrellom Whitom (5-4).

Na staredown prišiel veľmi dobre naladený a v zaujímavom outfite. Svojmu súperovi podal ruku a do krku si pichol (zahral pichnutie) zelenú neidentifikovateľnú látku, ktorá pripomínala sérum. Jeremy do zápasu nakoniec nastúpil a zvíťazil v ňom. Na VIDEU je pritom vidieť, že striekačka nepôsobí príliš profesionálne a ide skôr o žart.

Situácia však znepokojila množstvo fanúšikov a odborníkov, ktorý tento žartík považovali za nemiestny a nepáči sa im, že Williams nebol za svoj čin potrestaný. „Čo ak sa naozaj nadopoval a vy ste to len tak zamietli pod koberec?“ znela otázka jedného z fanúšikov, ktorý očividne má rád konšpiračné teórie. Iní zobrali situáciu s humorom. „Držte ho radšej ďalej od bojových športov vyzerá to ako sérum zeleného Goblina (komiksová postavička zo Spider-mana)“. Cieľom bolo rozhodne zaujať, čo sa bojovníkovi podarilo.

Zdroj: sportskeeda.com