VIDEO: Nádherným KO si vypýtal miestenku v UFC! Brazílsky bojovník tvrdým kolenom vypol súpera

instagram/@lucasfenomeno5.0

KO, aké sa len tak nevidí! Dana’s White Contenders Series (DWCS) slúži pre talentovaných zápasníkov, aby zabojovali o jedinečnú šancu dostať sa do UFC. O to sa teraz pokúšal aj Lucas Rocha (17-1), ktorému v bantamovej váhe skrížil cestu Davi Bittencourt (14-4) a rozhodne sa bolo na čo pozerať.

Títo dvaja borci sa na podujatí DWCS 66 v Las Vegas postavili do klietky ako prví a roztočili poriadnu šou. Tá sa musela páčiť azda každému fanúšikovi MMA. V otváracam kole začal aktívnejšie Bittencourt, ktorý predviedol svoje kvality na zemi. To však bolo z jeho strany prekvapivo všetko.

Po prestávke zobral opraty zápasu do svojich rúk „Fenomeno“. Brazílsky bojovník bol pripravený na ďalší pokus o takedown, a tak len trpezlivo čakal na svoju príležitosť, ktorá prišla už po osemnástich sekundách. „O Black“ vystrelil zo svojej pasívnej pozície, otvoril sa, na čo Rocha zareagoval najlepšie, ako mohol. Tvrdé pravé koleno priamo do stredu tváre. Bittencourta okamžite vyplo a o víťazovi bolo definitívne rozhodnuté.

Pre Rochu to bola už šiesta výhra v rade. Zároveň to pre neho bolo vykúpenie zo smoly, ktorú zažil na DWCS 65, keď sa mal tento zápas pôvodne uskutočniť. Pri vážení sa však nezmestil do dohodnutého limitu, preto musel byť súboj odložený na neskôr.

Zdroj: ESPN MMA, mmajunkie.com, autor