VIDEO: Na UFC v Mexiku sa nezápasilo len v klietke! Medzi divákmi sa rozpútalo poriadne peklo

Zdroj: X/@JS_mma_

Kontroverziám sa nevyhne ani najlepšia MMA organizácia na svete. UFC počas víkendu zavítalo do Mexika, kde bol na programe ďalší turnaj z edície Fight Night. Niektorým fanúšikom sa však zrejme 12 súbojov na zápasovej karte málilo, a tak si galavečer okorenili netypickým spôsobom – bitkou medzi sebou.

Prestížna americká organizácia si za dlhé roky vybudovala renomé, že chybuje len minimálne. Problémy sú vskutku zriedkavým úkazom a keď už nastanú, sú expresne zažehnané. Tentokrát bol však opak pravdou. V priebehu galavečera sa nebojovalo len v klietke, ale i mimo nej.

V hľadisku arény v Mexico City sa rozpútala potýčka, ktorá prerástla do obrovských rozmerov. Samozrejme, okolití svedkovia pri takejto príležitosti okamžite vytiahli mobilné telefóny a hromadná šarvátka tak teraz koluje po sociálnych sieťach. Na záberoch je dokonca zreteľne vidieť, ako jeden z aktérov ukážkovým ľavým hákom knokautoval svojho nepriateľa. Za taký úder by sa nehanbili ani profíci.

Incident bol následne jednou z tém tlačovej konferencie po konci podujatia a Dana White naplno vyjadril svoje pocity. „Bola to jedna z najšialenejších vecí, akú som kedy videl. Nemyslím, že to na UFC vrhá zlé svetlo. Stalo sa to a tým to končí. Nikdy som vo svojom živote nevidel nič podobné,“ rozrozprával sa šokovaný prezident UFC.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@JS_mma_, Autor: Kamil Schreiber