VIDEO: Lepšie mu ten kop ani vyjsť nemohol! Kanadský bojovník súpera totálne zdemoloval

Samourai MMA

Do zámoria ideme väčšinou kvôli americkému UFC, no nájdeme tam aj ďalšie organizácie na tej najvyššej úrovni. Za zmienku rozhodne stojí tá kanadská Samourai MMA, ktorá ponúka množstvo atraktívnych súbojov s kvalitnými zápasníkmi. Aby toho nebolo málo, sem-tam svet zmiešaných bojových umení ohúri nejakým brutálnym KO. Rovnako tomu bolo aj teraz!

Na turnaji s poradovým číslom 9 sa v Quebecu stretli Alex Morgan (14-6) a Oleksandr Horshechnik (18-7). Dvaja bojovníci so solídnou bilanciou v profi kariére si nič iné ako výhru nepripúšťali. Úspešný však mohol byť iba jeden. Ním bol napokon prvý menovaný a podarilo sa mu to vskutku obdivuhodným spôsobom.

„The Chess Master“ sa v hlavnom zápase galavečera nechcel príliš zdržiavať a dopredu ho navyše hnala obrovská podpora domácich fanúšikov. Tí mu dodali dostatok energie na to, aby v klietke pobudol len necelé dve minúty. Ukrajinského oponenta totálne zdemoloval.

V takýchto duel je pochopiteľné, že v úvode sa ani jeden z aktérov nebude púšťať do zbytočnej prestrelky, ktorá by bola veľmi riskantná. Morgan i Horschechnik tak trpezlivo vyčkávali, čo predvedie súper. Nuž, táto taktika zafungovala len pre kanadského reprezentanta. Ten využil prepadnutie 27-ročného bojovníka pri údere a kopom do hlavy ho nekompromisne vypol. Bolo po všetkom.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: X/@NeoValeTudo, Autor: Kamil Schreiber