VIDEO: Legendárny Jones a jeho absurdná sila! Uchvátil aj samotného Chucka Norrisa

Zdroj: IG/@jonnybones, @chucknorris

Američan Jon Jones (27-1) je mnohými považovaný za najlepšieho zápasníka všetkých čias. K tomuto označeniu sa však musel v priebehu rokov dobojovať tvrdou prácou a odriekaním, ktoré sa s ním ťahajú celú aktívnu kariéru. Niekoľkonásobný šampión UFC tak ani v 36-rokoch nezlenivel, práve naopak.  

„Bones“ sa v oktagone naposledy predstavil ešte vlani, keď po trojročnej pauze nastúpil do titulového duelu v ťažkej váhe proti Cirylovi Ganemu (12-2). Už v prvom kole zavrel ústa všetkým pochybovačom, ktorí mu nedávali veľké šance. Francúza totiž uškrtil už po dvoch minútach.  

V pozápasovom rozhovore si vypýtal rovno Miocica. Nuž, a americká organizácia mu ho nakoniec aj dala. Obhajovať opasok mal na novembrovom turnaji v Madison Square Garden v New Yorku. Hoci chcel Jones zostať aktívny, pre vážne zranenie hrudníka musel naplánovaný zápas odložiť. Fanúšikovia ho tak už vyše roka nevideli stáť v klietke.  

To by sa malo však už čoskoro zmeniť. Na sociálnej sieti totiž pred pár dňami odtajnil dátum svojho návratu, ktorý by sa mal odohrať 9. novembra v New Yorku. Organizácia túto informáciu ešte oficiálne nepotvrdila, no Jon sa už podľa všetkého pripravuje na svoj dlhoočkávaný návrat, čoho jasným dôkazom je aj najnovšie video v gymu.

Snaží sa na ňom posunúť svoju fyzickú stránku na vyšší level, pričom drepuje s dosedom absurdnú váhu. Vyzerá byť naozaj pri sile, keďže v príspevku napísal, že na činke má 525 libier (240 kilogramov), čo sa rovná dvojnásobku jeho hmotnosti. „Je úžasné cítiť, ako sa mi vracia sila.. Mám 18 týždňov a tri dni na zlepšenie, a to je presne to, čo budem robiť. Pokrok rovná sa šťastie, dnes obeta, zajtra úsmev,“ dodal americký MMA zápasník.

Na video z tréningu reagoval aj legendárny herec a majster bojových umení Chuck Norris. „Vyzeráš byť pri sile priateľu. Neviem sa dočkať, keď ťa uvidím späť v oktagone,“ napísal rodák z Oklahomy, ktorý sa preslávil hlavnou rolou v seriáli Walker, texaský ranger.

Kvalitné vybavenie pre bojové športy nájdete na Drillex.sk!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent