VIDEO: Americká kráska fungovala tri dni iba na vode: Formou vyrazila fanúšikom dych!

Paige VanZant (zdroj: IG/paigevanzant)

Americká bojovníčka Paige VanZant (8-5), ktorá v minulosti pôsobila aj v prestížnom UFC, o sebe opäť dala vedieť prostredníctvom sociálnych sietí. Tentokrát je dôvodom video, na ktorom hovorí o svojej krátkej, no o to efektívnejšej diéte.

Momentálne 29-ročná rodáčka z amerického štátu Oregon hovorí o takzvanom vodnom pôste. Ten spropagoval v uplynulom období aj prezident UFC Dana White, ktorý 86 hodín nič nejedol a nepil, s výnimkou vody, schudol neuveriteľných 13 kilogramov a sám si tento pomerne drastický prístup k štíhlej línii pochvaľoval. „Samozrejme, nie som lekár, ale odborníci mi povedali, že vodný pôst môže pomôcť výrazne znížiť riziko rakoviny, Alzheimera a množstva ďalších zdravotných problémov,“ povedal vtedy hlavný muž elitnej ligy sveta, na ktorom bolo jednoznačne vidieť, že vyzerá vo všeobecnosti štíhlejšie.

Teraz si od všetkých potravín okrem vody dala pauzu kráska Paige VanZant. „Počas uplynulých 72 hodín sme ja a môj partner podstúpili pôst, aby sme odštartovali vianočné sviatky,“ podelila sa so svojimi priaznivcami na sociálnej sieti Instagram a pridala aj video, kde sú vidieť podrobnosti úbytku jej hmotnosti.

„Niektoré časti tejto výzvy boli jednoduché, pretože sme zvyknutí zhadzovať váhu. V momentoch to ale bolo extrémne a náročné. Naša mentálna stránka dostala naozaj zabrať,“ priblížila bojovníčka, ktorá sa naposledy predstavila v akcii v rámci organizácie BKFC, kde sa zápasí bez rukavíc.

„Nie som expertka na tieto veci, ale počula som, že pôst je pre telo prospešný hneď z viacerých dôvodov. Cítim sa vynikajúco, rozhodne som nečakala, že schudnem štyri kilogramy. Som šokovaná, že som schudla viac ako Austin. Možno skúsime pôst aj na pravidelnej báze. Avšak teraz ideme jesť,“ dodala jedna z najkrajších športovkýň tejto generácie, ktorej návrat do profesionálneho športového kolotoča je stále v nedohľadne.

Viac noviniek, informácií, videí a zaujímavostí zo sveta zmiešaných bojových umení nájdete na MAXMMA.sk.

Zdroj: MaxMMA.sk