VIDEO: KO ako z inej galaxie! Lotyšský bojovník ohúril svet MMA

Spravil si fantastické renomé! Lotyš Mattis Zaharovs (6-2) sa na podujatí Anthony Pettis FC 8 blysol ukončením ako z ríše snov. Video z jeho zápasu proti Leandrovi Limovi (6-5) sa preto okamžite stalo hitom sociálnych sietí.

Rodák z Aizkraukle sa nedávno predstavil na turnaji organizácie, ktorú založil legendárny americký bojovník Anthony Pettis (25-14). V súboji proti skúsenému bojovníkovi sa ale v klietke dlho nezdržal. Zvíťazil už po jednej minúte a podarilo sa mu to vskutku famóznym spôsobom.

Zaharovs najskôr prešvihol útočný high kick a ocitol sa tak chrbtom k súperovi. Samozrejme, to chcel Lima využiť, no talentovaný Lotyš mal pre neho ešte jedno prekvapenie. Vyskúšal Spinning Back Fist a vyšiel mu najlepšie, ako mohol. Brazílčan sa okamžite porúčal k zemi. Bolo po všetkom.

Najbližšie sa Matiss Zaharovs predstaví proti neporazenému Lewisovi McGrillenovi-Evansovi (8-0). V známej organizácii PFL to pre neho bude poriadna skúška ohňom, kde sa uvidí, či má na to merať si sily s tými najlepšími. Svojím výkonom proti Leandrovi Limovi ale nepochybne zaujal množstvo fanúšikov.

Zdroj: Twitter/@UFCFightPass, Autor: Kamil Schreiber