VIDEO: Knokaut roku? PFL prinieslo brutálne ukončenie

Zdroj: Instagram/@sadibousy

Skúšal to dovtedy, kým mu to nevyšlo. Sadibou Sy (15-6-2) sa na turnaji PFL 6 postaral o ukončenie večera, ak nie celého roku. Svojho súpera mihnutím oka knokautoval ukážkovým kopom z otočky.

Šampión organizácie PFL z roku 2022 skúšal odvážny kúsok už od úvodného gongu. „Napokon to vyšlo. Som hrdý na to, že som najlepší a stále sa zlepšujem. Neustále pracujem na sto percent, som tým posadnutý,“ hovoril Sadibou Sy bezprostredne po ukážkovom knokaute súpera.

Austrálsky bojovník Shane Mitchell (13-6) úmysel konkurenta niekoľkokrát prečítal, potom však prišlo tretie kolo. Švéd si skúsene počkal a kúsok v angličtine známy ako walk-off wheel kick dotiahol do zdarného konca. Každému v aréne bolo behom sekundy jasné, že zápas sa skončil.

„The Swedish Denzel Washington“ si šiestym triumfom v rade zároveň zaistil postup do play-off PFL 2023. Jeho nadchádzajúcim konkurentom bude Carlos Leal (19-4). Brazílčana vlani pri svojej cesta za hlavnou cenou v podobe jedného milióna dolárov zdolal jednomyseľným rozhodnutím na body.

Zdroj: PFL, autor