VIDEO: Jediným úderom ho poslal do inej reality. Vincent Van Gogh namaľoval KO ako z veľkej knihy!

https://twitter.com/Grabaka_Hitman/

Takto tvrdý knokaut vyžaduje perfektné načasovanie, dokonalé predvídanie a vysoké zápasnícke IQ. Nie je to náhodou, že niečo podobné obletí svet zmiešaných bojových umení iba raz za čas. To by ale nebol Vincent Van Gogh (5-3), aby to nedokázal a opäť raz v klietke neuštedril tvrdý knokaut. Áno, čítate správne, Vincent Van Gogh.

Na mape svetového MMA možno nejde o tú najznámejšiu krajinu, o to viac to však podčiarkuje výnimočný moment, ktorý sa cez víkend udial v Dominikánskej republike. V sobotu sa tam konal turnaj Fighting Force 13, kde sa mali stretnúť elitní domáci bojovníci proti zahraničným vyzývateľom. Aspoň tak znel názov galavečera.

Na špeciálnom podujatí boli na programe tri titulové súboje a práve v jednom z nich padlo výstavné KO, ktoré okamžite rezonovalo na sociálnych sieťach. Domáci Vincent Van Gogh sa v zápase proti Jeyssonovi Bayonaovi (4-5) pripodobnil tým najväčším velikánom v MMA, keď vytiahol dokonalý úder kolenom.

Kolumbijec sa v okamihu ocitol na zemi, pričom rozhodca na nič nečakal a súboj hneď na to ukončil. Aby toho nebolo málo, rodák zo Santo Domingo sa na konci duelu okrem neuveriteľného knokautu a víťazstva radoval i z prvej úspešnej titulovej obhajoby v organizácii, kde drží pás perovej divízie. Zaujímavosťou o „El Cucovi“ je fakt, že v doterajšej kariére zaknihoval všetky výhry iba na KO.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk