VIDEO: Dana White zostal ohromený! Brazílčan predviedol v Contender Series pozoruhodný knokaut

Zdroj: YouTube.com/UFC Brasil

Vinícius Oliveira (19-3) je meno brazílskeho zápasníka, ktorý šokoval divákov na Dana White’s Contender Series 64. Neskutočným knokautom totiž ukončil svojho súpera už v prvom kole a získal zmluvu s UFC. V pozápasovom rozhovore si už trúfol porozprávať aj o titule v bantamovej divízii.

Brazílsky rodák nie je vo svete MMA žiadnym nováčikom. Ide o bývalého šampióna UAE Warriors v bantamovej váhe. Na svojom konte má už devätnásť víťazstiev, pričom až šestnásť z nich dosiahol pred časovým limitom. Dana White tak tušil, čo môže počas Contender Series 64 nastať.

Oliveira nastúpil do zápasu proti Victorovi Madrigalovi (15-5), ktorý išiel do klietky po trojzápasovej víťaznej sérii v organizácii BSC. Na Brazílčana však nestačil a už v prvom kole bol ukončený tvrdým ľavým hákom, po ktorom sa zo zeme nepostavil. Týmto knokautom Vinícius šokoval všetkých prítomných a najmä šéfa UFC Danu Whitea.

V pozápasovom rozhovore sa Oliveira vyjadril, že s ukončením rátal a v budúcnosti sa vidí až na tých najvyšších priečkach. „Vedel som, že knokaut príde v prvom kole, pretože som na tom tvrdo trénoval. Nikto ma nezastaví, sľubujem, že budem novým šampiónom,“ zakončil sebavedomý víťaz zápasu.

Zdroj: Instagram.com