VIDEO: Chcel vedieť, ako bolí kop od legendy UFC. Youtuber v sekunde oľutoval svoje rozhodnutie!

www.instagram.com/p/C2xxfAeSZBF/

Bežného človeka, ktorý nikdy nevstúpil do gymu a netrénoval bojové športy, aspoň raz napadne otázka, akú veľkú bolesť musia v zápasoch zniesť bojovníci. Niektorí fanúšikovia si dokonca trúfnu tvrdiť, že by zvládli údery či kopy vydržať vydržať lepšie. Odpoveď na túto otázku sa nedávno netradičným spôsobom vydal od legendárneho bojovníka MMA zistiť Youtuber Kyler Isaoglu. Prišiel za ním s prosbou, že si chce vyskúšať, ako asi môže bolieť jeden kop na nohu.

Je to iba týždeň od času, kedy sa v podcaste s názvom basement talk objavila jedna z historicky najdôležitejších postáv v zmiešaných bojových umeniach Chuck Liddell (21-9). Dnes už päťdesiatštyriročný ex-bojovník počas rozhovoru prezradil viaceré zaujímavosti z jeho kariéry v UFC, avšak jedna z najviac zaujímavejších vecí prišla na rad na konci.

Youtuber Kyler Isaoglu poprosil „Icemana“, aby mu uštedril jeden kop na nohu. No ako je viditeľné z videa, svoje rozhodnutie už o chvíľu na to poriadne oľutoval. Bývalá hviezda UFC ukázala, že i roky po kariére to stále „má v nohe“. Ako píše Isaoglu v popise príspevku, po kope mal týždeň problém s chodením.

Chuck Liddell sa do histórie UFC zapísal ako jeden z najdominantnejších šampiónov poloťažkej váhe. V divízii do 93 kilogramov medzi rokmi 2005 až 2007 zaknihoval až štyri úspešné obhajoby pásu. Vďaka skvelým výkonom v klietke sa stal jednou z prvých medzinárodných hviezd americkej organizácie. Jeho rivalita s Randym Coutureom (19-11) a Titom Ortizom (21-12-1) patrí dodnes k tým najzaujímavejším. V júli 2009 bol Liddell v organizácii UFC uvedený do siene slávy.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk