VIDEO: Bývalá hviezda Bellatoru rozpálila fanúšikov: Erotický tanec na sociálnych sieťach!

Zdroj: Instagram/@lolavicewwe

Ženskému MMA v poslednom čase rapídne stúpa popularita, čo si všímajú aj niektoré zápasníčky. Tie sa preto okrem tvrdého tréningu snažia svojich fanúšikov upútať taktiež na sociálnych sieťach. To sa im zväčša darí, obzvlášť keď zdieľajú pikantné zábery. Svoje o tom vie aj niekdajšia hviezda Bellatoru Valerie Loureda (4-1).

Americká bojovníčka s kubánskymi koreňmi má síce len 25 rokov, no MMA kariéry sa vzdala po víťazstve nad Taylor Turner (5-8) v novembri 2021. Následne sa presunula k wrestlingu pod organizáciu WWE, kde vystupuje pod menom Lola Vice. Momentálne je účastníčkou turnaja NXT Women’s Breakout Tournament 2023.

V súčasnosti má Loureda na svojom Instagrame takmer milión sledovateľov, ktorých pravidelne zásobuje žhavým materiálom. To sa nepochybne páči najmä mužskému publiku. Naposledy svojich podporovateľov ohúrila krátkym tréningovým videom, v ktorom si popri kopoch aj schuti zatancovala.

Nešlo pritom len o hocijaký tanec, ale konkrétne o twerking, čo je sexuálny a zároveň veľmi provakatívny štýl. Na sebe navyše mala len športovú podprsenku s krátkymi sivými šortkami, ktoré toho veľa neskrývali. „Vždy kopem a tancujem. To sa nikdy nezmení. Som šialená latinská bojovníčka,“ napísala k príspevku krásna rodáčka z Miami. Tieto zábery rozpálili nejedného fanúšika.

Zdroj: X/@lolavicewwe, autor: Kamil Schreiber