VIDEO: Brutálne KO z otočky! Zápasník si výhru poistil krutým spôsobom

Zdroj: X/caposa

Podobné situácie, k akej došlo na turnaji pod hlavičkou organizácie Dynasty Fight Club, nie sú žiadnou rutinou. Fanúšikovia na Filipínach boli totiž svedkami výstavného ukončenia, ktoré si musíte pozrieť hneď niekoľkokrát. Ide o naozajstnú lahôdku s brutálnym zavŕšením.

Filipínsky bojovník Ralf Francisco (3-3) patrí medzi nie príliš populárne mená vo svete MMA. Na svojom konte má zatiaľ len šesť duelov a ešte do včera mal negatívne skóre. To sa ale už zmenilo a je nutné dodať, že sa o to pričinil vo veľkom štýle.

V protiľahlom roku sa nachádzal jeho krajan Jeron Cabasag (0-2), neskúsený borec, ktorý medzi profesionálmi chuť víťazstva ešte neokúsil. To sa, bohužiaľ pre neho, nezmenilo ani po tomto dueli.

Bojovníci proti sebe nastúpili v ľahkej váhe, v konfrontácii vypísanej na tri kolá. Zápas sa už pomaly chýlil ku koncu a stále nebolo jasné, komu rozhodcovia pridelia prípadné bodové víťazstvo. Do záverečného gongu zostávala minúta a tridsať sekúnd a obaja vyzerali, že zápas dobojujú v opatrnom duchu.

Francisco si ale povedal, že už nebude otáľať a pokúsi sa meranie síl ukončiť. Z ničoho nič vytiahol kop z otočky, ktorý mu ale protivník dokázal vykryť a zachytiť mu nohu. Ralf bol ale krok pred svojím súperom. Využil, že sa Cabasag, ktorý mal plné ruky oponentovej dolnej končatiny, nekryl a z otočky mu uštedril tvrdý „backfist“. Dezorientovaný Jeron padol na podlahu ako vrece zemiakov. Francisco si ale výhru potreboval poistiť, a kým prišla rozhodkyňa, stihol trafiť ešte brutálne kladivo, ktorým súpera poslal do ríše snov.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor Samuel Valent