Viac si už zavariť ani nemohol: Ruský zápasník sa priznal k brutálnej dvojnásobnej vražde!

Zdroj: The Sun

Škandál, ktorý otriasol celou krajinou! Ruský zápasník Farkhod Rakhimzoda (4-6) sa nepreslávil v klietke, ale azda tým najhorším možným spôsobom. Brutálne totiž zabil päťročné dievčatko spoločne s jej matkou. Momentálne je v rukách polície a k všetkému sa priznal.

„Tiger Eyes“ sa síce narodil v Tadžikistane, no neskôr sa presťahoval do Ruska, kde získal štatút ruského reprezentanta. Naposledy pôsobil v MMA organizácii SFL a po prehre v júni 2023 sa vo veku 31 rokov rozhodol ukončiť kariéru. Aktuálne všetko nasvedčuje tomu, že klietku vymení za mreže.

Rakhimzoda sa v Novosibirsku spriatelil s Oľgou, ktorá si chcela splniť sen kúpu auta za 15-tisíc eur, o čom povedala aj ex-bojovníkovi. Žena si zadovážila auto 20. januára a od toho momentu o nej nikto nič nepočul. Pochopiteľne, znepokojení boli priatelia i rodina.

Z toho dôvodu kontaktovali políciu a pri jednom z prvých hovorov sa ozval Farkhod. „Dievčatá spia a nikto ich nezobudí,“ povedal hrozivo. Podľa miestnych médií bol už o niekoľko hodín telefón vypnutý.

Následne sa Olgine telo našlo neďaleko diaľnice. Jej dcéra bola zasypaná pod snehom. Polícia informovala, že „Tiger Eyes“ dievčatko uškrtil a matku dobodal na smrť. Po zadržaní v Kazachstane sa Rakhimzoda ku všetkému priznal, no zrejme ani to mu veľmi nepomôže a je vysoko pravdepodobné, že na slobodu sa tak skoro nedostane.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: thesun.co.uk, Autor: Kamil Schreiber