Vémola zamieril trénovať do Thajska: Po prílete musel riešiť nepríjemný problém!

Zdroj: OKTAGON MMA

Nepríjemnosť na letisku v Phukete. Karlos Vémola (36-8) nezaháľa a vytrvalo pokračuje v príprave na súboj proti Attilovi Véghovi (33-9). Prvý Čech v UFC len nedávno zarezával v USA, kde trénoval aj po boku bývalého šampióna strednej divízie najprestížnejšej organizácie na svete Seana Stricklanda (28-6). V rámci prípravy na „odvetu storočia“ teraz zamieril do Thajska, kde však krátko po prílete musel riešiť problém s batožinou.

Od posledného „Terminátorovho“ zápasu ubehli už takmer štyri mesiace. V akcii sa naposledy predstavil na turnaji OKTAGON 51, keď na prekvapenie mnohých nestačil na svojho slovenského rivala Samuela „Piráta“ Krištofiča (17-6). Tvrdý knokaut inkasoval po necelých dvoch minútach. Tento neúspech nakopol českého bojovníka k tvrdej príprave na očakávaný duel, v ktorom bude chcieť „Pumuklimu“ oplatiť prehru spred viac ako štyroch rokov.

Legenda domácej scény sa najnovšie ohlásila z Thajska, odkiaľ fanúšikom ozrejmila nepríjemnú situáciu po náročnej ceste. „Po dlhom lete som vystúpil z lietadla, vzal som kufor a až na izbe, ktorá je dve hodiny od letiska, som zistil, že kufor nie je môj. Tak som sa musel vrátiť,“ vysvetlil Vémola. Uviedol tiež, že v Phukete sa to za uplynulých šesť mesiacov dosť rozrástlo. „Vidím plno nových fitness centier, vrátane nového Lions MMA Clubu, ktorý určite pôjdem otestovať,“ odkázal šampión poloťažkej váhy OKTAGON MMA.

„Terminátor“ tak v plnom nasadení ladí formu na veľkolepé júnové podujatie OKTAGON 58. V pražskom Edene sa diváci môžu okrem „odvety storočia“ tešiť aj na bývalého kráľa weltrovej váhy najpopulárnejšej československej organizácie Davida Kozmu (32-13), veterána UFC Leandra Silvu (28-11-1), či na štvrťfinálové zápasy miliónového projektu Tipsport Gamechanger.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk