V Kežmarku bude cez víkend horúco! Na KnockOut 5 aj súboj o majstra Slovenska

Akcie regionálneho rozsahu majú svoj význam. Najväčšie hviezdy MMA, Muay Thai či K1 sa vždy radi predstavia aj na podujatiach, ktoré majú za cieľ potešiť dušu fanúšikov z blízkeho okolia kvalitného gymu. Inak tomu nebude ani 15.7., kedy sa v Aréne Kežmarok (zimný štadión) uskutoční v poradí piaty turnaj kvalitného podujatia KnockOut 5.

Fanúšikov čaká dvanásť súboj pod pravidlami Muay Thai, MMA, K1 či boxu. Pred domácim publikom sa predstavia zástupcovia kežmarského Goral Gymu, medzi ktorými nebude chýbať ani dvojnásobný majster sveta WKU Jozef Kolodzej, či majster Slovenska v K1 Marek Dolanský.

Kolodzeja navyše čaká v hlavnom zápase večera súboj o majstra Slovenska WAKO PRO do 75 kilogramov, v ktorom sa stretne zo zverencom NVR Gym (Liptovský Mikuláš) Jozefom Hurákom.

Na gala sa predstaví aj nádejný MMA zápasník Adam Neupauer, ktorý je majstrom Slovenska v MMA do 61 kilogramov a zúčastnil sa na ME či MS organizácie GAMMA. Okrem neho v kežmarskom ringu uvidíme aj Josepha Kostúra, ktorý sa v boxerskom súboji nedávno predstavil aj v organizácii Fight Night Challenge.

Jeho súperom bude amatérsky majster Slovenska v boxe a bývalý zápasník domáceho gymu, ktorý absolvoval dva zápasy aj v organizácii RFA, Dávid Štelmach.

„Pripravili pre fanúšikov celkom slušnú štartovku, ktorá bude vrcholiť zápasom o opasok WAKO PRO. Verím, že Kežmarok pripraví Jožkovi (Kolodzejovi) poriadnu atmosféru a verím, že sa fanúšikovia poriadne počas gala zabavia,“ konštatoval organizátor akcie KnockOut 5, bývalý bojovník a zakladateľ domáceho Goral Gym Kežmarok Jozef Kušmírek.

Zdroj: MaxMMA.sk