Už o pár hodín to vypukne! Posledné slová Procházku a Pereiru pred súbojom o titul

Instagram/@ufc

Zápas, na ktorý čaká nielen československá MMA scéna, ale aj celý svet. Ako je azda každému známe, podujatie UFC 295 v newyorskej Madison Square Garden vyvrcholí duelom medzi Jiřím Procházkom (29-3-1) a Alexom Pereirom (8-2) o titul v poloťažkej divízii. Obaja sú odhodlaní uspieť, čo potvrdili aj po poslednom staredowne. Fanúšikom poslali jasné odkazy!

Aktéri dlhoočakaváneho súboja sa momentálne sústredia už len na seba, no po včerajšom verejnom vážení mali poslednú možnosť prehovoriť pred médiami. Pochopiteľne, ani jeden nechcel svoju záverečnú reč príliš naťahovať. Zamerali sa preto na to najdôležitejšie.

„Som veľmi rád, že som späť a v plnej sile. Mám za sebou nesmierne ťažký rok, ale verte mi, ten titul bude opäť môj. Ideme si pre to,“ povedal jasne a výstižne obľúbený český bojovník. „BJP“ je navyše podľa slovenských stávkových kancelárii miernym favoritom, čo bude nepochybne chcieť potvrdiť aj v klietke.

Jeho 36-ročný súper sa však nenechal zahanbiť. „Je to veľká chvíľa. Som pripravený. Je za nami množstvo tvrdej práce, takže sa cítim skvelo. Teraz je už najvyšší čas potešiť fanúšikov,“ vyhlásil sebavedomo „Poatan“.

Hlavný zápas galavečera UFC 295 Procházka vs. Pereira by mal podľa odhadov odštartovať v nedeľu o 6 ráno, a tak si určite nezabudnite nastaviť budík. Čaká nás veľkolepá šou!

Zdroj: MaxMMA.sk, UFC, Autor: Kamil Schreiber