Už je to oficiálne! OKTAGON potvrdil dlhoočakávanú odvetu zápasu storočia

Zdroj: OKTAGON MMA

Moment, na ktorý čakali azda všetci fanúšikovia československého MMA. Odveta veľkolepého súboja medzi Karlosom Vémolom (36-7) a Attilom Véghom (33-9-2) je definitívne potvrdená. Na sociálnej sieti Instagram o tom informovala samotná organizácia OKTAGON MMA. Bude to ešte väčšia šou ako pred štyrmi rokmi?

Dve mená, ktoré rozhodne netreba nijako predstavovať. Aj tí, čo zmiešané bojové umenia sledujú len okrajovo, vedia, o koho sa jedná. „Terminátor“ a „Pumukli“ sú legendami na našom území a s profi scénou sa chcú rozlúčiť tým najlepším možným spôsobom.

Végh ukončil kariéru práve po triumfe v zápase storočia. Kvôli Vémolovi sa však chystá na výnimočný návrat zo športového dôchodku a v definitívne poslednom zápase je opäť odhodlaný uspieť. Nebude to mať ale jednoduché. S rovnakým nastavením totiž pôjde do duelu aj rodák z Olomouca. Ten je síce naďalej aktívny, no už viackrát spomenul, že toto bude jeho derniéra.

Čaká nás tak skvelá odveta, ktorá na našom území s určitosťou spôsobí silné zemetrasenie. Zodpovedaná je zatiaľ ale len jedna otázka. Vieme, že sa stopercentne dočkáme súboja medzi českou a slovenskou MMA hviezdou, no stále nie je jasné, kde a kedy sa proti sebe postavia. Ako dlho nás bude organizácia OKTAGON MMA napínať?

Zdroj: Instagram/@oktagonmma, Autor: Kamil Schreiber