Uvidíme niekedy v UFC aj syna McGregora? Hviezdny Ír sa pochválil, ako trénuje svojho syna

Instagram/@thenotoriousmma

Conor McGregor (22-6) je častokrát terčom kritiky pre svoje excentrické vystupovanie, ktorým sa prezentuje po celú kariéru. Má však aj druhú stránku. Svoju rodinu nadovšetko miluje a pre blaho najbližších by urobil čokoľvek. Za dôkaz jeho lásky môžeme taktiež považovať sériu fotografií, ako so svojím synom na lodi trénuje boxerské údery a obranu. Milé snímky írsky bojovník uverejnil na sociálnej sieti Instagram.

“Notorious” sa momentálne poctivo pripravuje na návrat do klietky, ktorý by mal absolvovať proti Michaelovi Chandlerovi (23-8) niekedy na jar budúceho roka. V súvislosti s ich dlhoplánovaným súbojom sa najčastejšie skloňuje jubilejné podujatie UFC 300. Kartami však môže výrazne zamiešať januárový koniec spolupráce medzi Americkou antidopingovou agentúrou (USADA) a najprestížnejšou MMA organizáciou.

Bývalý šampión popri tvrdom tréningu nezabúda ani na to, čo je pre neho v živote najdôležitejšie. Z toho dôvodu si tak pred pár dňami s rodinou oddýchol na luxusnej lodi. Športovým aktivitám sa však nevyhol ani tam. Keďže je pre svoje deti najväčším vzorom, jeho syn už v útlom detstve prejavuje enormný záujem o MMA. Dovolenka sa tak nezaobišla bez tréningovej jednotky.

Superhviezda UFC sa následne milými zábermi pochválila na sociálnych sieťach. Na nich je vidieť, ako mladý talent napodobňuje pohyby svojho otca a čerešničkou na torte je fotka, na ktorej spolu obaja pózujú pred objektívom s napnutými svalmi. „Keď to máš, tak to jednoducho máš,” napísal hrdo k príspevku slávny Ír.

Ak mu vydrží tento zápal pre bojové športy, v budúcnosti sa možno dočkáme druhého McGregora v najlepšej organizácii sveta. Takýto scenár si prajú aj verní fanúšikovia dublinského rodáka. „Povedz Danovi Whiteovi, nech dá zmluvu aj mini McGregorovi,” zareagoval jeden z nich a druhý pokračoval: „Ďalší šampión v procese.” Conor sa už v minulosti viackrát pochválil, ako svojho potomka vedie k MMA a týchto záberov bude zrejme postupom času len pribúdať.

Zdroj: MaxMMA.sk