Unikla nečakaná bomba! Vedenie UFC omylom oznámilo plánovaný megazápas

Instagram/@freak.mma, @danawhite

Stane sa aj tým najlepším. UFC si dáva poriadne záležať na tom, ako oznamuje veľké zápasy, no sem-tam sa o nich fanúšikovia dozvedia aj iným spôsobom. Práve to sa stalo aj teraz, a tak je známe, akú bombu chystá najprestížnejšia MMA organizácia na svete. Čo uniklo?

Prezident UFC Dana White má na nástenke vo svojej kancelárii vystavené karty blížiacich sa turnajov, ktoré v spolupráci so svojimi matchmakermi postupne dopĺňa a aktualizuje. Vždy tak prehľadne vidí, čo sa chystá. Samozrejme, verejnosť ich obsah nevidí a problém preto nastáva, keď si k sebe veľký šéf niekoho pozve.

Akú bitku nám teda vedenie ligy majstrov nechcene oznámilo? Aj keď je jasné, že White bude túto informáciu zapierať čo najviac, ako sa dá a tvrdiť, že to je len nápad, no to mu veľmi nepomôže. Na prvý číslovaný turnaj v roku 2024, ktorým bude UFC 297, je naplánovaný pikantný súboj Kevin Holland (25-10) vs. Michael Page (21-2).

Po titulovom ťaháku Sean Strickland (28-5) vs. Dricus Du Plessis (20-2) sa tak fanúšikovia môžu v Toronte tešiť na ďalší nesmierne atraktívny zápas. Holland s Pageom sú totiž skúsení bojovníci, ktorí sa vyžívajú v postupnom ničení súperov. Navyše pri ich dlhých rukách i nohách je o zábavu vždy postarané.

Zdroj: X/@Full_Violence, Autor: Kamil Schreiber