Tyson Fury žije dlhodobo v obavách: Strach mu naháňa hrozivá veštba!

Zdroj: Facebook.com/TysonFury

Tyson Fury (33-0-1) už vo svojej kariére porazil nejedného boxerského velikána a taktiež bol šampiónom viacerých organizácii. Slávny bojovník má aktuálne oficiálne potvrdený zápas s bývalým šampiónom ťažkej váhy UFC Francisom Ngannouom (17-3). Existuje však niečo, čo mužovi z ostrovov naháňa strach. A nie je to teda nič zo športovej brandže.

Aktuálne sa o Furym hovorí aj na základe dokumentu At Home With Furys, ktorý by sa mal objaviť na streamovacej platforme Netflix už 16. augusta. S veľkou pravdepodobnosťou sa v ňom dozvieme mnoho zaujímavostí, medzi ktoré rozhodne patrí boxerove priznanie o tom, z čoho má v živote najväčší strach.

Za všetko môže veštkyňa. „Stalo sa to veľmi dávno. Moja matka sa rozhodla ísť za kartárkou, ktorá jej predpovedala mnoho vecí. Mimo iné jej povedala aj to, že jedno z jej detí zomrie vo vode. Všetko ostatné, čo vtedy matke prezradila sa vyplnilo,“ prezradil Fury, ktorý ma vraj odvtedy strach z vody.

Nepríjemná veštba sa teda týka Furyho alebo jedného z jeho štyroch bratov. Okrem toho má aj on sám päť detí, o ktoré sa tiež veľmi bojí. „Na každej mojej dovolenke mi zvykne volať matka aj otec, aby som na deti dával poriadny pozor a hlavne vo vode. Taktiež, aby som nikdy nezabudol na tú veštbu“ priznáva šampión organizácie WBC v ťažkej váhe.

Zdroj: At Home With Furys, autor