Tyson Fury vs Jon Jones v MMA? Dana White prichádza so šialenou ponukou

Zdroj: Instagram.com/mmajunkie

V poslednom období sa v boxerských ringoch stretáva čoraz viac známych osobností či MMA zápasníkov. Nedávno sa v tomto smere o slovo prihlásil aj bývalý šampión UFC Francis Ngannou, ktorý sa chcel stretnúť s Tysonom Furym, Anthonym Joshuom či Deontayom Wilderom. 

Tieto plány mu chce prekaziť promotér UFC Dana White, ktorý si chce Furyho získať na svoju stranu a prichádza so šialenou ponukou na obrovský moneyfight. Jeho súčasťou by okrem anglického boxera mal byť aj legendárny Jon Jones

“Aktuálne sa rieši, kto je ten “najhorší” a “najstrašidelnejší” borec a aj keď mám Tysona Furyho veľmi rád, tak za mňa to je jednoznačne Jon Jones. O tom niet pochýb. Ak sa však máme baviť o tom, kto sa k nemu blíži, tak je to určite Tyson Fury”. 

“Je takmer isté, že ak by sa títo dvaja borci stretli v ringu, tak by Fury vyhral, no ja som mu dal inú ponuku. Ak chce Tyson naozaj zistiť, kto je “najhorší” chlapec na svete, tak zorganizujeme súboj v klietke. Dokázali sme sa dohodnúť s Floydom (Mayweather), takže sa určite dohodneme aj s Tysonom. Viem, že sa MMA trochu venuje, takže ak na to kývne, tak ideme na to”, zakončil Dana White.

Zdroj:Instagram.com/mmajunkie