Týranie a klamstvá o peniazoch: Sexi bojovníčka prezradila pravdu o špinavom prístupe organizácie

Zdroj: Instagram/@thedumbledong

V zahraničných kruhoch známa a mnohými aj obľúbená organizácia Kingpyn Boxing intenzívne pôsobí na zvedavé oči fanúšikov. Za oponou lákavých bitiek príťažlivých žien to už ale nevyzerá tak ružovo. Presvedčila sa o tom populárna influencerka Elle Brooke, ktorá tam zavítal na jar tohto roku. Príjemný sen sa pomerne rýchlo zmenil na nočnú moru.

Zápasníčka si v tamojšom ringu odkrútila dve predstavenia. Teraz však priblížila udalosti, ktoré na organizáciu vrhajú tmavé svetlo. Brooke vraví o opakujúcich sa klamstvách vedenia, neskorých výplatách a dokonca spomína aj týranie. O protagonistky podľa nej rozhodne nebolo postarané ako v bavlnke.

Predstaviteľov Kingpynu si zobrala na paškál a vyťahovala na nich kritiku rôzneho druhu. Najväčším tŕňom mal byť spôsob komunikácie a zahaľovanie pravdy. Zámer šéfov je podľa nej veľmi jasný. Elle a zvyšné účastníčky vstupovali do boja s myšlienkou na šou a zárobky, no v zákulisí sa možno práve trhali ich kontrakty. Bojovníčka sa s verejnosťou o všetko podelila na svojom YouTube kanáli.

„Nechali nás tvrdo drieť a trénovať, pripravovať sa na druhý galavečer. Hneď po tom prvom ale dobre vedeli, že šou sa nepodarila a investori sa z nej stiahli. Takisto, že nebudú peniaze. Nám to ale povedali len dva týždne pred návratom do akcie. Postavili nás do úlohy, že v ringu aspoň zúročíme prípravu a ešte dostaneme percentá z príjmu. Hlavne nech zachránime zápas,“ poznamenala Brooke s tým, že nedôstojných hier tam bolo oveľa viac.

Následne spomína, že keď sa zápasníčky dozvedeli o nekalých praktikách a pádu plánov, začali si medzi sebou písať a zisťovať, čo sa vlastne deje. Nedodržané mali byť vraj aj klauzuly o rehydratácii. Dochádzalo dokonca aj k náhlym zmenám súperiek. “The Dumble Dong“ dostala protivníčku, ktorá bola z vyššej váhovej kategórie, čo logicky znamenalo nerovný boj a prehru.

Očierniť ale nechcela všetky udalosti a zamestnancov organizácie, no celkovo vraví o veľmi neprofesionálnom prístupe. Celá situácia budí pocit, že predstavitelia využili známe tváre na propagáciu svojho projektu, na ktorého plné krytie ale nemali istotu dostatočného finančného balíka. Elle sa vyjadrila, že s týmto projektom už nechce mať nič spoločné.

Zdroj: YouTube/@ellebrookeuk, MaxMMA.sk, autor