Nepríjemné zranenie: Turnaj OKTAGONu v Bratislave prišiel o vystúpenie domácej hviezdy!

OKTAGON MMA.

O menej než dva týždne to vypukne. Najväčšia európska organizácia zmiešaných bojových umení sa vracia na Slovensko, a to v špeciálnom formáte. Turnaj v bratislavskej aréne Peugeot má pokračovať v tradícii letných galavečerov pod holým nebom. Karta plná obľúbených českých a slovenských bojovníkov ale na poslednú chvíľu prichádza o jednu z hviezd.

Mal to byť veľký návrat v domácom prostredí. Srbsko-slovenský bojovník Vlasto Čepo (12-3) sa mal na podujatí OKTAGON 59 stretnúť proti zaujímavej výzve zo zahraničia. Niekdajší titulový vyzývateľ v strednej váhe mal v Bratislave vyzvať Erhana Kartala (11-2), no nakoniec sa tak nestane.

O všetkom v stredu informoval OKTAGON na svojich sociálnych sieťach. Zástupca známeho Spartakus Fight Gymu v priloženom videu opísal, že sa v posledných týždňoch prípravy potykal s problémami lakťa a kľúčnej kosti. Napriek tomu, že obľúbený zápasník chcel bojovať aj so zranením, po odporúčaní lekárov musel súboj naplánovaný na 20. júla zrušiť.

„El Chapo“ sa naposledy v klietke ukázal na konci decembra minulého roka, kedy si zmeral sily s Piotrom Wawrzyniakom (12-6). Čo sa týka Kartala, ten sa mal v OKTAGONe predviesť po dvojročnej prestávke. Debut v žltočiernej organizácii v júni 2022 nevyšiel podľa predstáv, keď po prvom kole podľahol Davidovi Zawadovi (19-10).

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk