Trénoval úplne nahý! Mikulášek zverejnil šteklivé video a prišiel o účet na Instagrame

Zdroj: OKTAGON MMA

Zdá sa, že obdobie väčších či menších kontroverzií Václava Mikuláška (9-12) pokračuje. Nepolepšiteľný a svojský zápasník nedávno skončil v OKTAGON MMA. Tesne po tom sa na sociálnej sieti Instagram prezentoval spôsobom, ktorým sa pripravil o svoj osobný účet. Ten mu bol buď ukradnutý, alebo zablokovaný po pridaní veľmi odvážneho príspevku.

So spomínanou organizáciou sa “Baba Jaga“ súťažne rozlúčil prehrou na slávnej Štvanici. Po 55 sekundách ho submisiou Rear Naked Choke ukončil nórsky oponent Ole Magnor (8-7). O mesiac neskôr sa Vašek predstavil na pôde FABRIQ MMA, škandalózne sa poklepaním rukou po zemi vzdal Róbertovi Kokymu (1-0) a vzbudil vlnu nevôle viacerých strán.

Od sledu týchto udalostí sa jeho meno viackrát objavilo v titulkoch rôznych webov či iných médií. Stalo sa tak aj po tom, čo český bojovník priznal psychické problémy a potrebu vyhľadania odbornej pomoci. Najnovšie sa však opäť ukázal predviedol štýlom sebe vlastným a stálo ho to instagramový účet. Práve tento prostriedok je v dnešnej dobe veľmi dôležitým prvkom pri získavaní potenciálnych partnerov, sponzorov či dokonca aj samotných zápasov.

Hľadanie nového zamestnávateľa teda Mikulášek neodštartoval najlepšie. Zverejnil totiž video, na ktorom je úplne nahý a jediným kusom oblečenia je ponožka na jeho prirodzení. Prítomný je aj jeden z trénerov, ktorý mu asistuje pri nácviku kopov. Celé sa to odohráva v neznámom gyme. Podobnými kúskami rodák z Ostravy len podčiarkuje zvláštnosť svojej osobnosti, ktorá láka značnú časť pozornosti.

Zablokovaný či odcudzený profil bol v skutočnosti náhradou za ten, ktorý mu bol ukradnutý na jeho narodeniny. Nevedno nakoľko si s tým Václav lámal hlavu, no disponuje už ďalším účtom na tejto obľúbenej sieti. Niet pochýb, že aj takéto príspevky dokážu prilákať záujem istých organizácii. Uvidíme, kam budú smerovať kroky tejto rozporuplnej ikony.

Zdroj: MaxMMA.sk, autor