Toporcer si nedával servítku pred ústa! Na RFA11 aj Ďatelinka, Humburger či Benko

Zdroj: RFA

(PR článok) V rámci Media Day sa konala tlačová konferencia pred turnajom RFA 11. Obaja predstaviteliahlavného zápasu Dominik Humburger a Nenad Avramovič sa jej nezúčastnili,no slávu pre seba siukradol predovšetkým talentovaný Dominik Toporcer. Ten sa vyjadril na adresu možného titulovéhozápasu a spomenul aj svojho potenciálneho súpera Tobiasza Leho. RFA 11 sauskutoční 10. júna vbratislavskom Dome Športu. Lístky sú dostupné v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.sk.

Tlačová konferencia bola rozdelená na dve časti. Prvá patrila Adamovi Jakubíkovi, Martinovi Horínkovi, Jozefovi Jaloviarovi a Michalovi Dubovi, ktorých najskôr vyspovedal promotér Boris Marhanský. Jednotliví bojovníci opísali, ako prebiehala ich príprava či aký priebeh zápasov očakávajú budúcu sobotu. Michal Duba bude čeliť Adamovi Jakubíkovi, ktorý je posledným premožiteľom Horínka a práve v tomto zápase bol Duba v rohu svojho tímového kolegu. Slovenský bojovník však nevníma tento súboj ako osobnú pomstu.

Podobný priebeh bol aj v druhej fáze tlačovky, na ktorej Dominik Toporcer, Jakub Benko a Marek Medovarski popisovali, ako priebehala ich príprava. Medovarski zároveň priznal, že dôvodom, prečo ešte nezápasí medzi profesionálmi, je jeho magisterské štúdium. Najväčšiu pozornosť ale upútal štipľavým odkazom Toporcer, ktorý má po dvoch rýchlych výhrach namierené k titulu

„Mám tu zatiaľ dva zápasy, oba som ukončil v 1. kole a ako som povedal, sústredím sa hlavne natento zápas. Chcem tam ukázať profesorský výkon. Keď sa to skončí na body, tak to pôjde na body. Keď tam niečo trafím a padne, je to jedno. Ja som pripravený na 15 minút. Dám si ešte jeden zápas, čo mám v zmluve, a piaty zápas si môžem dať s Vietnamcom,“ povedal o jeho potenciálnom zápase s Tobiaszom Le.

Zdroj: