Tipujte Oktagon s Pirátom! Langer musí vydržať…

Zdroj: Instagram/Samuel "Pirát" Krištofič Samuel Pirát Krištofič, Oktagon

Jeden z najúspešnejších zápasníkov domácej scény, bývalý šampión strednej váhy Oktagon MMA a víťaz Výzvy Samuel „Pirát“ Krištofič je známy tým, že často prezrádza tipy na súboje turnajov Oktagonu na svojom instagrame. Jeho predikcie nechýbali ani teraz. Novinkou je, že netipoval úplne sám, ale na víťazstvo sa rozhodol využiť služby rovno dvoch „radcov“.

Úspešný zápasník sa zameral na tri súboje. „Dnešné tipy budú odo mňa, od Nerka a od Rii (najlepší priatelia človeka). Prvý zápas je Zdenek Polívka vs Khajevand, za mňa je tam slušný kurz a bude to dobrý zápas, no podľa mňa vyhrá Zdenek. Druhý zápas je Rony Paredeiser vs Andrew Fisher. Mladší už nebudeme ako sa poví (Fisher má 38 rokov, Rony 26), takže tipujeme s Nerkom a tipujeme Ronyho, ktorý je na vrchole síl. Ria našla veľké prekvapko, ktorým je Slovák Pavol Langer. Ria má za to, že ak Langer vydrží prvé kolo, tak zápas privedie do víťazného konca,“ konštatoval Pirát s jeho vernými radcami.

Piráta môžeme vidieť už čoskoro na pražskej Štvanici (28.7), kde ho bude čakať súboj s Robertom Bryczekom v rámci piatkového turnajového špeciálu. Okrem neho sa na karte predstaví aj Václav Mikulášek a šampión bantamu Jonas Magard. V piatok do klietky Oktagon MMA nastúpia aj Vladimír Lengál a Radek Roušal, ktorého čaká prvý súboj pod pravidlami MMA.

Zdroj: