Tipsport Gamechanger okúsi už po druhý raz. Nikto z rivalov nemá skúsenosti ako ja, vraví Grabinski

Zdroj: OKTAGON MMA

Šestnásť elitných európskych bojovníkov, každý s rovnakou víziou. Prvý marcový víkend štartuje exkluzívne druhé vydanie unikátneho projektu Tipsport Gamechanger. O status MMA kráľa ľahkej divízie na starom kontinente a rozprávkovú finančnú odmenu zabojujú zástupcovia dvanástich rôznych národností. Na absolútny vrchol sa môže dostať iba jeden z nich.

Ako jediný spomedzi šestnástky vyvolených okúsi pyramídu Tipsport Gamechanger už po druhý raz Marcel Grabinski (23-9). Vlani si vyskúšal boj o status kráľa welterovej divízie. „Byť späť v turnaji pre mňa znamená naozaj veľa. V prvom zápase, ktorý som vzal na poslednú chvíľu, som knokautoval jedného z favoritov Matého Kertésza. Potom som prehral s finalistom Andreasom Michailidisom,“ obzrel sa s odstupom času za svojím počínaním.

Do ľahkej váhy sa vráti po prvý raz od augusta 2022. Práve v tejto kategórii sa stal v minulosti šampiónom organizácie GMC. „Som ženatý, mám dve deti. Zápasím pre nich, aby som ich dokázal finančne zaistiť. Cítim sa byť maximálne pripravený tento rok v turnaji zvíťaziť,“ odhodlane hlása 32-ročný veterán slávnych líg ako napríklad M-1 či BRAVE.

Autor sedemnástich ukončení pred časovým limitom patrí vo svojom rodisku k veľkým hviezdam. V profesionálnej kariéry už okúsil viac ako tri desiatky duelov. „OKTAGON sa v Nemecku etabloval. Vždy dokáže vypredať arénu a je jedno, či v Kolíne, Frankfurte, Oberhausene alebo Mníchove. Som veľmi hrdý na to, že reprezentujem túto krajinu,“ hrdo vraví zástupca Pride Gym Düsseldorf.  

„Prišiel okamih, kedy som sa dostal do vrcholnej fázy kariéry. Žiadny z tých šestnástich účastníkov nemá také skúsenosti ako mám ja. Na konci budem víťazom, odnesiem si domov tú veľkú finančnú odmenu a stanem sa najlepším európsky zápasníkom v ľahkej váhe,“ nahlas predostiera ideálny scenár svojho účinkovania v unikátnom projekte Marcel Grabinski.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk