Talentovaná kráska Smolková vyšla s pravdou von: Toto jej navrhovali úchyláci po debute v OKTAGONe!

OKTAGON MMA

Patrí medzi najväčšie nádeje ženského MMA na Slovensku, no zaujme aj svojím vzhľadom. Veronika Smolková (2-3) sa tak čoraz častejšie stretáva s rôznymi narážkami či návrhmi zo strany mužského publika. Najviac to pocítila po októbrovej premiére v OKTAGONe, keď v Bratislave podľahla Megan Morris (2-2). Čo za zvrátenosti jej fanúšikovia vypisujú?

Sympatická Slovenka viedla proti britskej bojovníčke väčšinu zápasu, no nakoniec sa 13 sekúnd pred koncom nechala „upáčiť“ a zaznamenala už druhú prehru v rade. Sklamanie bolo obrovské. Nič to však nemení na tom, že Veronika je nesmierne talentovaná a má našliapnuté na sľubnú kariéru.

Niektorí priaznivci by ju však radšej chceli vidieť v inej role. Prajú si, aby išla po stopách svetových mien ako Paige VanZant (8-5) či Ebanie Bridges (9-1). „Nebudem klamať, po poslednom súboji mi písalo množstvo úchylákov, že keby som mala OnlyFans (OF), mala by som sa veľmi dobre, ale ja si to neviem predstaviť. Poznám však dievčatá, ktoré popri zápasení majú OF a pridávajú tam fotky, ktoré by mohli dať normálne aj Instagram. To mi napríklad nepríde ako niečo ‚pod úroveň‘,“ rozrozprávala sa majsterka sveta v MMA strikingu pre portál refresher.cz.

OF je online platforma, ktorá tvorcom umožňuje ponúkať exkluzívny obsah pre fanúšikov za istý mesačný poplatok. Vo väčšine prípadov je však využívaná na zdieľanie pikantných snímok, čo oceňuje najmä mužské pohlavie. „Ja si len neviem predstaviť, že by som tam svoj čas musela venovať neznámym ľuďom. Písať si s nimi a posielať im fotky. A čo sa týka nahých fotiek, tak to už vôbec, pretože mám určitú hodnotu, pod ktorú nechcem klesnúť,“ vysvetlila ďalej Smolková, ktorej najväčším vzorom je krajanka a hviezda OKTAGONu Lucia Szabová (6-0).

Reprezentantka Dracula gymu ale na záver na pravú mieru uviedla, že nikoho za takýto spôsob zárobku neodsudzuje: „Nie som vyslovene proti tomu, len ja by som to nedokázala robiť. Neviem, čo bude ďalej, ale dúfam, že neklesnem pod takú úroveň, aby som sa musela uchýliť k takémuto kroku. Chcem byť dobrá zápasníčka, nech na také veci ani nemusím myslieť.“

Zdroj: Refresher.cz, Autor: Kamil Schreiber