Takto si to nepredstavovali: Mikulášek a Török sa po diskvalifikácii zhodli na jednej veci!

Zdroj: Instagram/@realfight.arena

Jedným z najväčších ťahákov víkendového turnaja RFA 15 v Bratislave mal byť súboj Gabriela Töröka (6-8-1) proti známemu Václavovi Mikulášekovi (9-13). Fanúšikovia boli zvedaví najmä na výkon druhého menovaného, ktorý kedysi hviezdil v organizácii OKTAGON MMA. Teraz sa však jeho renomé otriasa v základoch a vystúpenie v slovenskom hlavnom mesto mu určite nepomohlo. Spôsobil ďalšiu kontroverziu!

Slovensko-český duel nedošiel ani do druhého kola. „Baba Jaga“ pri debute v RFA v priebehu pár minút košického rodáka niekoľkokrát nedovoleným kopom nepríjemne zasiahol do slabín a rozhodcovia ho tak po porade diskvalifikovali. Pochopiteľne, tento incident vnímali obaja aktéri rozdielne, ale predsa len sa zhodli na jednej veci. Čo prezradili?

Bolo jasné, že súboj medzi Törökom a Mikuláškom bude od začiatku veľmi tvrdý, no nečakaný koniec sklamal všetkých divákov vo vynovenej športovej hale na Pasienkoch. „Neviem čo na to povedať. Je to smutné. Jednoducho, naplnil sa najhorší možný scenár,“ povedal sklamane slovenský zástupca v rozhovore pre portál Kaocko.cz a zároveň priznal, že sa za právoplatného víťaza ani nepovažuje: „Radšej by som bol, keby ma vypol…“

Reprezentant Psycho Teamu chcel aj napriek nepríjemným kolenám do rozkroku pokračovať ďalej. Žiaľ, cítil, že to už nepôjde. Úplne inak to však vnímal Mikulášek. „Áno, prvýkrát som ho zasiahol do slabín, ale druhýkrát viem, že som netrafil priamo. Zišlo mu to po chrániči. Všetci podľa mňa veľmi dobre videli, ako rýchlo sa postavil a bol v poriadku. Chápem, zahral to dobre. Úprimne, po kolene, ktoré mi dal do tváre, som si hovoril, či to je všetko. On vedel, že je v r**i. Po silovej stránke na mňa nemal. Každopádne, gratulujem,“ rozrozprával sa temperamentný český zápasník.

Aj keď kontroverzný koniec vnímali obaja rozdielne, v jednom smere našli spoločnú reč. Čo najskôr chcú odvetu. „Po prvom údere som vravel do jeho rohu, že pokiaľ sa na to necíti, nech kašle na to a dáme si to o mesiac v Opave. Nech je to fér. Chcem ho zmlátiť čo najskôr“ ozrejmil svoj postoj známy „Baba Jaga“ a túto myšlienku doplnil aj Török: „Bral som ho takého, aký je, ale tie správy, čo mi chodili od neho a od jeho známych, ma presvedčili, že nie je len obyčajný súper, ale beriem to osobne. Dúfam, že bude odveta a budem mu to môcť spočítať.“

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: kaocko.cz - Libor Kalous, Autor: Kamil Schreiber