Tak toto nečakal nikto: Gábor Boráros podpísal zmluvu so známou zahraničnou organizáciou MMA!

Instagram.

Po najhektickejšom roku v profesionálnej kariére zmiešaných bojových umení oznámil novinku, ktorú by čakal iba málokto. Historicky prvý víťaz OKTAGON Výzvy Gábor Boráros (20-10-1) sa od kontroverznej výhry nad Kirilom Medvedovskym (1214) vo februári 2023 v klietke neukázal, no to by sa už čoskoro mohlo zmeniť.

Keď pred podujatím RFA 13 v Budapešti bolo oznámené, že sa na ňom Boráros predstaví v roli moderátora, pre mnohých išlo o šok. Tridsaťjedenročný zápasník sa vtedy dohodol s organizáciou Borisa Marhanského a vo všeobecnosti sa očakávalo, že by sa v nej v budúcnosti mohol i predstaviť. No po dnešku sa celá situácia zmenila.

Ako v sobotu večer Gábor oznámil na sociálnej sieti Instagram nečakanú správu, a to, že podpísal zmluvu so svetovou organizáciou ACA. Známy slovenský bojovník sa tak v ACA pripojí ku Tomášovi Deákovi (23-12-1-1), ktorý v nej pôsobí od novembra 2020.

Boráros sa MMA preslávil víťazstvom v prvej sérii reality šou OKTAGON Výzva. V nej v decembri 2016 vo finále zdolal Jakuba Běleho (6-8). Na svojom konte má okrem toho skalpy bojovníkov ako: Jaroslav Poborský, Maurício Reis, Jan Janka alebo Marek Bartl.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk