Tadeáš Růžička by vraj vo väzení stretol pár známych: Celý život sa točím okolo vplyvných ľudí

Zdroj: Instagram/@tadyonee

Skončí Tadeáš Růžička za mrežami alebo nie? To je jedna z otázok, ktorú si v ostatných týždňoch kladie značná časť športovej verejnosti. Talentovaný bojovník sa kvôli svojmu správaniu dostal do obrovských problémov a jeho údajné činy už má vyšetrovať polícia. V prípade dokázania viny mu hrozí odňatie slobody až na tri roky.

Médiám sa v ostatných mesiacoch vyhýbal a novinárov nazval klamármi, ktorí sa chcú priživiť na jeho mene. Popredný český zápasník sa ale nedávno objavil v podcaste RED CARD, kde výraznejšie prelomil mlčanie. Vo väzení by podľa vlastných slov skončiť nemal, no sám nevie, akého rezultátu sa zo strany polície dočká. 

„Myslím si, že by som za mrežami stretol pár svojich známych. Celý môj život sa točil okolo vplyvných ľudí, ktorí za niečím šli, boli priebojní a niektoré ich cesty, žiaľ, viedli tam,“ zamyslel sa nad z jeho pohľadu najhorším možným scenárom Tadeáš Růžička. Verejnosť zarezonovala najmä kauza, kedy mal na ulici fackovať muža v bezvedomí, pričom si celý incident natočil a neskôr zverejnil na sociálnych sieťach. 

Viacnásobný juniorský majster sveta v thajskom boxe by nechcel stráviť najlepšie roky svojho života v cele.„Nebudem robiť frajera. Vo väzení by to pre mňa bolo náročné, pretože mám rád svoj pokoj. Práve to by pre mňa bol najväčší problém. Zdieľať priestor s ľuďmi, ktorí mi nie sú úplne po srdci,“ hovoril moderátorovi podcastu Tomášovi Řepkovi, bývalému českému futbalovému reprezentačnému obrancovi. 

Obávaný postojár sa do problémov začal dostávať predovšetkým po konci celosvetovej pandémie. Ako sám tvrdí, uškodil mu zvýšený mediálny záujem. Po výhre v pyramíde Oktagon Underground sa dostal do väčšej pozornosti. Objektívy kamier mu neprospeli. „Väzenie by ma asi istým spôsobom zrovnalo. Som hrozne ovplyvňovaný touto dobou. Môj najdivokejší život začal až po korone, kedy sa všetko zmenilo. Vidím to aj u mladej generácie. Naskočiť späť na bežnú líniu je pre nich naozaj náročné. Mňa v tomto smere zachraňujú zápasy,“ vravel Tadeáš Růžička, ktorého onedlho čaká titulový duel pod hlavičkou RFA. 

Zdroj: RED CARD, autor