Súboj miliardárov v ohrození? Zuckerberg šiel pod skalpel, Musk v tom vidí zbabelý ťah

Zdroj: Instagram / @zuck

Všetko nasvedčovalo tomu, že obrovská udalosť sa skutočne blíži. Internet už pred istým časom obletela správa o pripravovanom MMA zápase medzi ťažkými váhami online biznisu – Musk verzus Zuckerberg. Každá ďalšia informácia potvrdzovala, že to nebola iba obyčajná kačica. Obaja sa dokonca chválili fotkami a videami zo svojich tréningov, na ktorých sú po boku známych hviezd z UFC. Zdá sa však, že práve tréning sa stal osudným mladšiemu z dvojice.

Zuckerberg, ktorý má vďaka svojej spoločnosti Meta vo svete značný vplyv, zverejnil na Instagrame fotografiu z nemocničného lôžka. Stalo sa tak po tom, čo absolvoval operáciu kolena, ktorá ho na dlhšiu dobu vyradí z akejkoľvek prípravy na duel. Veľká šou sa tak na istý čas určite odloží a viacerí dúfajú, že to nie je definitívny koniec myšlienkam na spomínané meranie síl.

„Pri sparingu som si pretrhol krížový väz, práve som sa vrátil z operácie, kde mi ho nahradili. Som vďačný lekárom a tímu, ktorý sa o mňa stará. Trénoval som na zápas MMA na začiatok budúceho roka, ale to sa teraz trochu odkladá. Napriek tomu sa naň teším, až sa zotavím. Ďakujem všetkým za lásku a podporu,“ informoval širokú verejnosť.

Zranený magnát bude dlhšie oddychovať, rekonvalescencia sa odhaduje na polročné obdobie. Držiteľ viacerých ocenení z jiu-jitsu, ktorého tréningovými partnermi boli asi mená ako Israel Adesanya (24-3) či Alexander Volkanovski (26-3), tak musí na zúčtovanie so svojím sokom na chvíľu zabudnúť. Majiteľ spoločnosti X ale s reakciou dlho nečakal a svoj názor dal jasne najavo.

„Zbabelo sa stiahol. Zuck vycúval. Povedal som, že s tebou budem bojovať kdekoľvek, podľa akýchkoľvek pravidiel,“ odkázal Musk svojmu oponentovi. Päťdesiatdvaročný podnikateľ naďalej tvrdí, že pre súboj s Zuckerbergom v sebe skrýva oveľa väčší náboj. Rivalita z prostredia biznisu si však na svoje rozuzlenie pod údajnou hlavičkou UFC bude musieť počkať.

Zdroj: MaxMMA.sk