Stará láska nehrdzavie! Pokorný a Rock si opäť vymieňajú štipľavé odkazy: Ešte sme neskončili!

OKTAGON MMA

Súboj Shema Rocka (9-1-1) a Jaroslava Pokorného (16-10) mal byť ozdobou novembrového podujatia v anglickom Manchestri, no po dobre známom konflikte na oficiálnom vážení k nemu napokon nedošlo. Ich účty ostali nevyrovnané a stále to medzi nimi poriadne vrie. Dôkazom toho je ďalšia vzájomná prestrelka medzi temperamentnými bojovníkmi, ktorú odštartovala správa, že kontroverzný Angličan sa vracia späť do OKTAGONu. Ostrými slovami rozhodne nešetrili!

Ani jedného z týchto zápasníkov nie je potrebné česko-slovenským fanúšikom MMA zvlášť predstavovať. Pokorný má na svojom konte tri zápasy pod žlto-čiernou vlajkou, pričom už o necelé dva týždne ho čaká štvrtý. V nemeckom Oberhausene nastúpi proti Gjonimu Palokajovi (7-3). Rock je súčasťou najväčšej česko-slovenskej organizáce od apríla minulého roka. Najskôr si proti Arthurovi Limovi (10-2-2) pripísal prvú remízu v kariére, následne na Štvanici porazil Jana Malacha (15-14) a po nečakanom návrate sa najbližšie predstaví na galavečere v anglickom Birminghame.

O nečakanom návrate hovoríme pre to, že po spomínanom incidente z Manchestru kolovali rôzne špekulácie ohľadom ďalšej budúcnosti rodáka z Liverpoolu a azda len málokto očakával, že od vedenia OKTAGONu dostane druhú šancu. Opak je však teraz pravdou, a to poriadne rozrušilo „Juboxa“.

„Frajer ma na vážení zraní a za to dostanem pár drobných. Potom sa naplánuje druhý pokus do 02 Areny a dva týždne pred akciou povie, že ide do inej organizácie a zápas sa zruší. Nikomu som nestál ani za telefonát, aby mi prezradil, že duel je zrušený a dozvedel som sa to iba z tlačovky. Následne sa vráti späť do OKTAGONu, kde dostane lepšiu zmluvu a začne ma vyzývať? Len tak tak spraví ľahkú váhu a chce Barka z perovej divízie, ktorý mu typologicky sedí. Spáliť málo…“ napísal Pokorný rozhorčene na sociálnej sieti Instagram.

Samozrejme, ako poznáme Shema, ten sa o tomto odkaze dozvedel aj napriek tomu, že si ho český bojovník zablokoval a skrátka nemohol nezaregovať. „Juboxovi“ venoval samostatný príspevok i niekoľko „storiek“. „Povedzte niekto tejto svini, nech si ma odblokuje. Ja a tento k***t sme ešte neskončili. Áno, mám lepší kontrakt a vyzývam ťa, urob s tým niečo. Pokorný je k**va, posuňte to ďalej,“ neostal svojej povesti Rock nič dlžný.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: Instagram/@jarda_pokorny, @shemrockbjj, Autor: Kamil Schreiber