Srbskú bojovú scénu zasiahla hrôzostrašná správa: Talentovaného zápasníka dobodali na ulici!

Zdroj: Instagram/@mmasavezsrbije

Tragédia, ktorá otriasla celou krajinou. Srbský bojovník Stefan Savič (5-2) mal pred sebou celý život i kariéru, no osudnou sa mu stala potýčka v hlavnom meste. Mladý talentovaný zápasník vo veku 23 rokov zomrel dnes ráno v nemocnici na následky bodných rán.

Savič sa postupne pripravoval na prechod k profesionálom. V amatérskom MMA mal na svojom konte 7 zápasov, pričom päťkrát sa radoval z víťazstva. Naposledy sa v akcii predstavil na novembrých majstrovstvách sveta IMMAF, kedy v semifinále poloťažkej váhy nestačil na Gadzhiho Gadzhieva (16-1). Žiaľ, na víťaznú vlnu sa už nikdy nevráti.

Srbského zápasníka našla polícia v centre Belehradu s viacerými bodnými ranami naprieč celým telom. Poranenia boli fatálne a po prevoze do nemocnice športovec zomrel. „Je podozrenie, že sa k Stefanovi priblížil neznámy útočník a došlo ku konfliktu, ktorý sa vzhľadom na to, že vrah vrazil mladíkovi nôž do blízkosti srdca, skončil fatálne, opisuje tragédiu web kurir.rs.

O smrti Saviča informovala už aj srbská zápasnícka federácia. „S hlbokou ľútosťou vám oznamujeme, že v skorých ranných hodinách tragicky zomrel náš mladý reprezentant Stefan Savič. Srbsko vždy hrdo a úspešne reprezentoval. Sme otrasení touto stratou a úprimne vyjadrujeme sústrasť rodine a priateľom,“ píše sa vo vyhlásení. Polícia útočníka zatiaľ nechytila.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: kurir.rs, Autor: Kamil Schreiber