Spolumajiteľ OKTAGONu neudržal tajomstvo: Organizácia má pre fanúšikov ďalšie veľké prekvapenie!

OKTAGON MMA

V minulom roku sa OKTAGON premiérovo zaradil medzi päticu najlepších MMA organizácii na svete, no to spolumajiteľom Pavlovi Nerudovi a Ondřejovi Novotnému rozhodne nestačí. Priaznivci česko-slovenskej bojovej scény sa preto môžu tešiť na ešte nabitejší rok 2024, ktorého vyvrcholením by mal byť júnový turnaj na futbalovom štadióne Eden. Ten však, zdá sa, nebude jedinou akciou takéhoto rozmeru.

Už na začiatku decembra vedenie najväčšej európskej organizácie oznámilo, že 8. júna sa v domovskom stánku Slavie Praha uskutoční galavečer OKTAGON 58. Pôjde o najväčšie podujatie v histórii a jeho vyvrcholením bude „odveta storočia“ medzi Karlosom Vémolom (36-8) a Attilom Véghom (33-9-2). Záujem zo strany fanúšikov je už teraz obrovský a nič iné ako vypredaných približne 27-tisíc lístkov sa neočakáva.

Podľa všetkého to ale nebude jediná akcia pod holým nebom z dielne OKTAGONu. Žlto-čierny „cirkus“ má totiž ešte jedno veľké eso v rukáve. „Neviem, či to môžem prezradiť, ale na ďalší rok plánujeme viac než jeden štadión. Bude to obrovské. Veríme, že naše turnaje uvidí v roku 2024 celý svet. Bude to šialené. Chcem to spraviť dobre a inak,“ nečakane sa v relácii Lukea Barnatta rozrozprával Pavol Neruda.

Presnú lokalitu sme sa síce nedozvedeli, no v hre sú dve alternatívy. Buď najlepšia česko-slovenská organizácia zavíta na Národný futbalový štadión do Bratislavy, o ktorom sa špekulovalo aj smerom k spomínanej „odvete storočia“, alebo sa potešia nemeckí fanúšikovia. V každom prípade budeme svedkami ďalšej veľkolepej akcie a OKTAGON si opäť vylepší svoje renomé.

Zdroj: YouTube - Luke Barnatt, Autor: Kamil Schreiber