Špecialista v boji na zemi si chce v Kolíne napraviť renomé: Proste príde a urobí čo treba!

Zdroj: OKTAGON MMA

Je pripravený napraviť si reputáciu! Špecialista v boji na zemi Jake McHugh nemal v poslednej sérii reality šou OKTAGON Výzva priestor na to, aby ukázal svoj potenciál. Člen írskeho tímu Armand Herczeg ho dokázal uškrtiť už po 34 sekundách, čím Angličanovi ukončil púť obľúbeným projektom.

Talentovaný 22-ročný rodák z Britských ostrovov znášal spomínanú trpkú prehru poriadne ťažko a neubránil sa ani slzám. „V poslednom zápase úplne nepredviedol, čoho je schopný. Má na viac. Bol po zranení a prehral. Najbližšie ale všetkým ukáže, aký dobrý naozaj je,“ zastáva sa svojho zverenca tréner Adam Ventre.

Účasťou v obľúbenej reality šou sa prospekt z Liverpoolu dostal do širšieho povedomia sveta bojových športov. „Je úplne v pohode. Tlak mu problémy nerobí. Nie je typ bojovníka, ktorý by sa pod tlakom zlomil. Ostáva pokojný, dokáže sa s tým vyrovnať. V dueli dokáže byť veľmi chladnokrvný. Proste príde a urobí čo treba,“ nepochybuje o kvalitách Angličana veterán Cage Warriors.

Jake McHugh sa už nadchádzajúci víkend predstaví na turnaji OKTAGON 49. V Kolíne zažije svoju premiéru na profesionálnej úrovni. Zoči-voči sa mu postaví Ivan Klevets (0-2) z Ukrajiny. „Sledoval som jeho posledný zápas a má srdce bojovníka. Až do konca to nevzdal. Síce napokon prehral v grapplingu, ale celý čas sa súpera snažil zasypať údermi,“ chváli svojho nadchádzajúceho konkurenta bojovník, ktorý medzi amatérmi nepoznal premožiteľa.

Každého zo svojich oponentov navyše donútil odklepať ešte pred uplynutím časového limitu. Odborník v boji na zemi svoj zápasový zámer neskrýva. „Je mi jasné, že je pre tento šport zapálený a nebude ho jednoduché ukončiť. Nie je žiadnym tajomstvom, že ho budem chcieť hodiť a dominovať na zemi. Už sa nemôžem dočkať,“ hovorí tréningový partner známych mien ako napríklad Paddy Pimblett, Shem Rock či Chris Fishgold v novej epizóde zo série NA DOHLED.

Zdroj: MaxMMA.sk