Smiech i ironické poznámky! Dana White reaguje na plány konkurencie: Prečo by niekto ku*va kupoval Bellator?

Zdroj: YouTube.com/TheMacLife

Na tlačovej konferencii pred Dana White’s Contender Series 61 sa prezident UFC venoval viacerým zaujímavým témam. Novinári sa ho okrem iného pýtali aj na konkurenčné organizácie a niektoré z ich biznis plánov. Šéf elitnej ligy sveta predostrel svoj názor na odkúpenie Bellatoru, ktoré aktuálne zvažuje PFL.

O plánovanom odkúpení Bellatoru informovalo v posledných týždňoch viacero zdrojov. Bellator by mal byť v transakcii ohodnotený na 500 miliónov dolárov a suma by mala byť splatená primárne v hotovosti. Druhá najznámejšia MMA liga je aktuálne vlastnená spoločnosťou Paramount.

Práve danému obchodu sa na spomínanej tlačovej konferencii venoval Dana White, ktorému sa rast PFL páči a označil ho za priamu konkurenciu. S niektorými rozhodnutiami však nesúhlasí: „Prečo by niekto ku*va kupoval Bellator? Predtým sme sa tu bavili o biznise, robení správnych rozhodnutí, ale spravili aj veľa chýb. Kúpa Bellatoru by bola sku*ene najväčšia.“

Šéf najväčšej MMA organizácie na svete pridal aj niekoľko ironických poznámok. „Ale čo ja o tom viem? Sadnem si a budem čakať, ako sa to celé skončí. Bellator má hodnotu 500 miliónov? To je krádež, zas*atá krádež. Rýchlo to kúpte, kým vás niekto nepredbehne. No tak ľudia, toto je tak hlúpe,“ smial sa hlavný muž MMA giganta.

Spojenie PFL a Bellatoru môže znieť nereálne, no pre UFC by to rozhodne prinieslo ešte silnejšiu konkurenciu plnú skvelých zápasníkov. A taktiež finančne zabezpečenú. PFL totiž dostalo štedrú finančnú injekciu od Saudskej Arábie, ktorá si v organizácii zaobstarala minoritný počet akcií.

Zdroj: mmajunkie.usatoday.com