Slovák z OKTAGONu v hľadáčiku UFC: Dana White poslal ponuku, on ju nateraz odmietol!

Zdroj: OKTAGON MMA

Vysoké ambície netají a podľa všetkého sa už dostal pod drobnohľad elitných organizácií sveta. Rony Paradeiser (17-8) aktuálne ťahá trojzápasovú víťaznú šnúru, najdlhšiu vo svojej profesionálnej kariére. Fantastické výkony jedného z hlavných ašpirantov na titulový boj neušli ani pozornosti slávneho UFC.

Kvarteto posledných vystúpení dotiahol do úspešného konca, v troch prípadoch dokonca ešte pred uplynutím časového limitu. Slovák v najlepšom športovom veku si naposledy precíznym spôsobom poradil s britským veteránom Andrew Fisherom (19-10-1), ktorého k slovu nepustil. Rony Paradeiser je dlhodobo spájaný s titulovou šancou. Pre talentovaného 26-ročného bojovníka by šlo o možnosť reparátu, keďže vo februári 2022 už zviedol neúspešný boj o opasok s Losenom Keitom (11-1).

Jedna zo stálic OKTAGON MMA je však v hľadáčiku svetovej špičky. Dana White už rodákovi z Gbiel adresoval pozvánku s možnosťou zabojovať o vstupenku do UFC. „Dúfam, že ma teraz manažér nezabije, ale dostal som ponuku do Contender Series. V Oktagone už ale mám novú zmluvu, kde nie je klauzula umožňujúca odísť po dobu platnosti,“ prezradil účastník tretej série reality šou Výzva prostredníctvom príbehu na sociálnej sieti Instagram.

Plány jedného z popredných mien ľahkej divízie sú jasne stanovené. „Premýšľal som nad tým. Oktagon ide rýchlo vpred, mám tu ešte nejakú robotu. Chcem poraziť Keitu a stať sa šampiónom. Keď mi vyprší zmluva, budeme sa o tejto otázke baviť znovu,“ nateraz uzavrel lichotivú tému spojenú so splnením si veľkého sna azda každého zápasníka.

Zdroj: Rony Paradeiser, autor