Sexica z BBC ozdobou OKTAGON 48: Reportérka ukázala kráľovský dekolt!

Emma Jones (zdroj: IG/eljonesuk)

Organizácia OKTAGON MMA má za sebou premiéru vo Veľkej Británii. Podujatie v meste Manchester neušlo pozornosti viacerých anglických hviezd šoubiznisu. Jednou z nich bola aj kráska z televíznych obrazoviek Emma Jones. Ako niektorí fanúšikovia napísali, zaujala viac, než niektorí bojovníci.

OKTAGON 48 otvoril novú kapitolu tejto československej organizácie. Turnaj v AO Arene priniesol nečakané zvraty a plno napätia. Na tribúnach nechýbali viaceré zvučné mená britského šoubiznisu. Kamera si neraz nešla Emmu Louise Jones, ktorú televízni diváci môžu poznať predovšetkým z BBC.

Kráska, ktorá má momentálne 30 rokov, lákala svojimi elegantnými čiernymi šatami, ale aj nabitým dekoltom. Ten neušiel pozornosti nielen ľudí prítomných pri obrazovkách či v aréne, ale aj na Instagrame. Profil Jones sleduje viac ako 401 000 ľudí a jej príspevky sa pravidelne tešia veľkej popularite. Sobota nebola výnimkou.

Reakcie priaznivcov na seba nenechali dlho čakať. „Zaujala viac ako niektorí bojovníci,“ napísal jeden z nich. „O môj Bože, Emma, ty si jednoducho nádherná.“ Medzi veľavravné reakcie patrila takisto táto: „Toto mi berie dych. Nyslím, že si zbúrala celý internet. Si jednoducho krásna.“

Emma Jones na turnaji OKTAGON 48 podporovala predovšetkým svojho televízneho kolegu Jakea Quickendena (1-0), ktorý pri svojej premiére vo svete MMA zdolal po kvalitnom výkone zakončenom už v prvom kole hviezdu britskej stand-up scény Paula Smitha (0-1).

Zdroj: MaxMMA.sk, autor JV