Sexi VanZant šokuje: Jeden deň na OnlyFans mi zarobí viac ako celá kariéra v UFC!

Paige VanZant (zdroj: IG/paigevanzant)

Paige VanZant (8-5) naposledy štartovala v UFC pred viac ako troma rokmi. Potom ešte skúšala súboje bez rukavíc v rámci Bare Knuckle Fighting Championship, ale v profesionálnom športe sa táto kráska objavuje čoraz menej. Má totiž iné, výhodnejšie možnosti zárobku.

Bojovníčka s prezývkou „12 Gauge“ sa o svojich finančných príjmoch rozhovorila v podcaste Only Stans. „Mám šťastie, že moja kariéra mimo UFC a bojových športov je celkom úspešná. Pracovala som poriadne tvrdo, aby som sa presadila aj v iných odvetviach a našla prieniky medzi tým, čo robím,“ hovorila 29-ročná Američanka.

„Priznávam, že OnlyFans je bezpochyby jedným z mojich najväčších zdrojov príjmu,“ netají VanZant, ktorú na sociálnej sieti Instagram sleduje viac ako 3,2 milióna fanúšikov. Moderátor sa jej následne opýtal, či samú seba môže označiť za bohatú. „Myslím si, že to tak môžeme nazvať,“ odpovedala a usmiala sa.

„Keby som skombinovala všetky zárobky z mojej športovej kariéry, nevyrovnali by sa 24 hodinám na OnlyFans. Je to náročné, pretože máte z toho predsudky,“ volí prirovnanie, ktoré mnohých fanúšikov poriadne prekvapí. V UFC absolvovala medzi rokmi 2014 – 2020 dokopy deväť profesionálnych duelov: „Je ťažké odísť zo športu. Pokiaľ sa narodíte chudobní a vyrastáte v skromných podmienkach, tohto pocitu sa nezbavíte ani keď sa stanete bohatými. Preto neustále tvrdo pracujem a mám šťastie, že som v pozícii, v ktorej môžem pomáhať svojej rodine.“

Rodáčka z Oregonu zverejňuje poriadne pikantné fotografie nielen na platformách na to určených, ale aj sociálnych sieťach. „Všetci robíme, čo môžeme, aby sme mohli živiť svoje rodiny. Tým, že publikujem exkluzívny obsah na OnlyFans sa starám o svoje okolie. Čo sa týka bojovania, mohla by som oznámiť odchod do dôchodku hneď zajtra. Už nikdy nemusím nastúpiť a niektorí ľudia by tomu nepochopili. S nikým sa neporovnávam, robím, čo je v mojich silách, aby som bola úspešná,“ zakončila jedna z najkrajších športovkýň súčasnosti.

Zdroj: MMA FIghting, autor