Sexi kráska z UFC v problémoch? Brittney Palmer by mohla čeliť zákazu

Americkú cage girl Brittney Palmer už možno poznáte. Táto kráska, ktorá pochádza z kalifornského San Diega, v uplynulých dňoch opäť rozvírila hladinu diskusie naprieč sociálnymi sieťami. Zaslúži si za aktuálne príspevky na svojom profile na Instagrame ban? Fanúšikovia sa v odpovedi na túto otázku zhodujú!

Palmer má momentálne 36 rokov, ale už viackrát sme napísali, že vek je v prípade tejto krásky naozaj iba číslo. Na Instagrame ju sleduje viac ako 1,1 milióna ľudí, pričom Brittney svoj vplyv okrem iného šikovne využíva na prezentovanie najlepšej MMA ligy na svete. Za to jej neraz poďakoval aj prezident UFC Dana White. Ten si uvedomuje, že získavanie nových priaznivcov, takých, ktorí by pravdepodobne o zmiešané bojové umenia nikdy nezakopli, je dôležitá súčasť biznisu.

Pôvabná cage girl, ktorej veľkou láskou je maľovanie, sa ale môže veľmi ľahko dostať do problémov. V uplynulých dňoch totiž publikovala na svojom IG profile fotografiu, ktorá je síce pútavá a elegantná, ale je evidentné, že je na nej „hore bez“. A ako britský denník The Sun pripomína, spoločnosť Meta, ktorá je vlastníkom sociálnej siete Instagram, je voči podobnému typu obsahu nekompromisná.

Okamžite sa začalo diskutovať, či môže Brittney Palmer čeliť banu, a teda dočasnému zablokovaniu profilu. Algoritmy, ktoré podobné prečiny kontrolujú, totiž do detailov nerozlišujú, čo na konkrétnych fotografiách je. Zatiaľ je na mieste konštatovať, že sa Američanka báť zrejme nemusí, pričom na jej strane sú aj verní priaznivci. „Si dokonalá, žiaden zákaz tu nehrozí, si skutočne krásna,“ napísal jeden z jej fanúšikov. „Bohyňa! Zlepšuješ mi dni,“ pridal sa ďalší. „Anjel na zemskom povrchu a to telo, wow,“ dodal jeden z jej fanúšikov.

Zdroj: MaxMMA.sk, The Sun, autor JV