Sexi cage girl Brittney Palmer láka fotkami bez podprsenky: Zaujať ale dokáže nielen telom!

Brittney Palmer (zdroj: IG/brittneypalmer)

Krásna ring girl z UFC Brittney Palmer vyvolala počas tohto týždňa medzi fanúšikmi poriadny rozruch. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram totiž zverejnila príspevok s viacerými fotografiami, kde jasne vidieť, že nemá podprsenku. Reakcia verejnosti na seba nenechala dlho čakať.

Rodáčka z kalifornského mesta San Diego má už 36 rokov, ale potvrdzuje, že v jej prípade je vek iba číslo. Brittney Palmer patrí medzi najkrajšie cage girls nielen v prestížnom UFC, ale všeobecne vo svete zmiešaných bojových umení. Viackrát ju chválil aj prezident organizácie Dana White, pretože sa mu páčilo, ako sa svojou troškou pričiňuje o rozvoj MMA medzi publikum, ktoré by inak pravdepodobne bojové športy nepozeralo.

Krásku z USA sleduje na Instagrame v tejto chvíli viac ako 1,1 milióna používateľov a toto číslo s pribúdajúcim časom rastie. Niet sa však čo čudovať, Američanka, ktorá o pár rokov pokorí štyridsiatku, dokáže svojím obsahom dostať do varu nejedného priaznivca. Podarilo sa jej to aj v priebehu tohto týždňa, kedy zverejnila fotografie, na ktorých evidentne nemá podprsenku. Jeden priaznivec napísal: „Skutočná krása.“ Pridal sa aj ďalší: „Je to bohyňa,“ pričom objavovali sa aj reakcie typu: „Je nádherná a talentovaná, naozajstná umelkyňa.“

Brittney Palmer zverejňuje fotografie seba samej šikovným spôsobom, inými slovami, nikdy neukáže viac, ako je potrebné. Avšak nie je pritom iba jednou z tvárí UFC. Už približne desať rokov sa skutočne živí ako umelkyňa a predáva svoje obrazy. V Las Vegas dokonca otvorila vlastnú galériu.

Zdroj: The Sun, autor