Sebavedomý Gábor Boráros! Pre hejterov má jasný odkaz: Ako to vyzerá s jeho návratom do klietky?

OKTAGON MMA

Meno Gábor Boráros (20-10-1) je známe zrejme každému pozornému sledovateľovi česko-slovenskej MMA scény. Skúsený bojovník patril dlhé roky medzi to najlepšie, čo na našom území máme. Jeho reputáciu však poškodila februárová kauza z podujatia Fabriq 2, a tak to teraz nemá vôbec jednoduché. Okrem toho, že odvtedy nezápasil, chrbtom sa mu otočilo aj množstvo fanúšikov a veľkú ranu utržila taktiež jeho spolupráca s OKTAGONom.

Reprezentant Octagon Fighting Academy sa naposledy v klietke predstavil pred viac ako deviatimi mesiacmi, kedy na galavečere organizácie Fabriq MMA zdolal Kirilla Medvedovskeho (12-14). Na tom by za normálnych okolností nebolo nič zvláštne, no stávkové kancelárie si v súvislosti s týmto súbojom všimli netypickú aktivitu a obrovský škandál bol na svete. Borárosa príslušné úrady obvinili z podvodu a začalo sa vyšetrovanie, ktoré do dnešných dní nie je uzavreté.

Veľké plány a ostré slová pre všetkých hejterov

Samozrejme, toto všetko sa nezaobišlo bez pozornosti fanúšikov, médií či organizácii. Fabriq i OKTAGON preto 31-ročnému zápasníkovi vystavili ráznu stopku na neurčitý čas. „Beast“ má však obrovskú chuť opäť bojovať. Z toho dôvodu sa pred pár týždňami dohodol s promotérom Borisom Marhanským z RFA.

Víťaza prvej série OKTAGON Výzvy sme nedávno dokonca mohli vidieť na turnaji v Budapešti, kde ale premiérovo zastával rolu moderátora. Tú si síce náramne užil, no oveľa radšej by mikrofón vymenil za zápasnícke rukavice. „Je jasné, že ešte budem bojovať. Som bojovník. To, že som moderoval, neznamená, že moja kariéra končí. Na scéne budem ešte dlho. Mám 31 rokov, som len na začiatku. Plány sú veľké, takže zápasy určite budú. Pokiaľ by som už nemohol bojovať alebo budem starší, tak ako plán B môžem napríklad moderovať,“ vysvetlil známy Slovák v rozhovore po RFA 13 pre Celebrity Revue.

Neostalo to však len pri tom. Rodák z obce Trhová Hradská pri Dunajskej Strede reagoval taktiež na veľký otras medzi MMA fanúšikmi, ktorý spôsobila spomínaná kauza zo začiatku roka. „Čo by som odkázal hejterom? Nech ma sledujú aj naďalej,“ vyhlásil stručne a sebavedomo. Kedy sa ale dočkáme Borárosovho návratu do klietky, je nateraz otázne.

Zdroj: YouTube - Celebrity revue, Autor: Kamil Schreiber