Sebavedomý Angličan ostáva verný svojej povesti: Rock naďalej drzo provokuje!

Zdroj: Oktagon MMA

Veterán českej bojovej scény Jaroslav Pokorný s ním zápas odmietol, náhrada však na seba dlho čakať nenechala. Shem Rock (8-1-1) leží v žalúdku mnohých fanúšikov už od svojho príchodu do organizácie Oktagon MMA. Môžu za to predovšetkým jeho sebavedomé vyjadrenia, z ktorých neupúšťa ani po oznámení nadchádzajúceho súpera…

Britský prospekt si v ostatných dňoch poriadne skočil do vlasov so skúseným Jaroslavom Pokorným. Ako avizoval Ondřej Novotný, dvojici dal príležitosť vyriešiť svoj spor priamo v klietke na Štvanici. Český veterán však konfrontáciu odmietol so slovami, že z tohto súboja by mal maximálne žltačku.

Shem Rock ale o zápas na obľúbenom pražskom ostrove nepríde. Po úvodnej remíze s Arthurom Limom má možnosť napraviť si reputáciu proti Janovi Malachovi (15-13). Ich duel bude súčasťou piatkovej karty.

Oktagon ledva stihol oficiálne oznámiť ďalšiu súčasť júlového dvojdňového podujatia a Liverpoolčan už opäť víril vášne. „Proti domácemu favoritovi vstúpim na nepriateľské územie, ale inak by som to ani nechcel. Nebude to prvý raz a všetci vieme, ako to v minulosti dopadlo. Zdá sa, že som pre fanúšikov tŕňom v päte, podľa toho ako ma označujú. Som skutočný kráľ severu,“ rypol si a následne privlastnil prezývku patriacu jeho nadchádzajúcemu sokovi.

Zdroj: Oktagon MMA, Shem Rock, autor