Sean Strickland naložil UFC: Svoj dlh som splatil, ste na rade!

Sean Strickland (zdroj: IG/strickland_mma)

Sean Strickland (27-5) tento víkend zdolal v strednej váhe UFC Abusa Magomedova (25-5-1) a poslal vedeniu najlepšej organizácie na svete ostrý odkaz. Tvrdí, že si zaslúži šancu na titul.

Strickland v Las Vegas porazil Magomedova v druhom kole. Nadviazal tak na januárový triumf nad francúzskym borcom Nassourdineom Imavovom. Sean si brúsi zuby na opasok v strednej váhe UFC, kde je momentálne šampiónom Israel Adesanya. „Dopekla ľudia, titulová bitka musí prísť. Vieme, že Izzy je jednotka. UFC prinieslo Abusa, mysleli si, že ma porazí,“ rozhovoril sa.

„Povedal som si, že kašľať na to. Vždy, keď privedú novú krv, pošlem ich domov. Spravil som tak s Francúzom, urobil som tok teraz. Dajte mi ten poondiaty titul, zaslúžim si ho,“ posiela zápasník s prezývkou „Tarzan“ jasný odkaz. „Bojujem s každým, z koho chcú urobiť hviezdu a porážam ich. Splatil som svoje dlhy organizácii. Dajte mi, čo mi právom patrí.“

Zatiaľ nie je isté, kto bude Adesanyovým ďalším súperom v boji o titul. Neoficiálne sa očakáva, že „Izzyho“ protivník vzíde z víťaza zápasu Whittaker – Du Plessis, ktorý prebehne počas ďalšieho týždňa na UFC 290. „Ja som ďalší v poradí, nepochybujem o tom. Aj keby Dricus vyhral. Chcem šancu na opasok, chcú to aj fanúšikovia,“ dodal.

Zdroj: MaxMMA.sk