Šampión UFC to poriadne prepískol! V podguráženom stave zaútočil na komika

Instagram/@jonnybones

Nevyznamenal sa. Hviezdny Jon Jones (27-1) sa momentálne pripravuje na návrat do klietky a obhajobu titulu ťažkej divízie UFC, ktorú by mal absolvovať proti dočasnému šampiónovi Tomovi Aspinallovi (14-3). Okrem tréningov si však vie nájsť čas aj na zábavu. Nedávno dokonca zavítal na vystúpenie známeho komika v Los Angeles, no tam spôsobil poriadny rozruch. Čo vyviedol?

„Bones“ patrí nepochybne medzi najlepších MMA bojovníkov všetkých čias. V profi kariére doposiaľ zaznamenal len jednu prehru a aj tá prišla po nešťastnej diskvalifikácii za nedovolený úder lakťom. Niet sa tak čo čudovať, že do každého zápasu nastupuje v role favorita. V novembri ale pre zranenie zrušil duel proti Stipemu Miočičovi (20-4) a šancu dostali iní. To využil spomínaný Aspinall, ktorý vďaka ukončeniu Sergeia Pavlovicha získal (18-2) dočasný titul.

Pod vplyvom alkoholu sa neovládol

Rodák zo Salfordu si tak vybojoval jedinečnú príležitosť rozdať si to s 36-ročnou žijúcou legendou a fanúšikovia už len netrpezlivo čakajú na oznámenie Danu Whitea, kedy a kde sa ich stret uskutoční. Samozrejme, obidvaja aktéri sa aktuálne tvrdo pripravujú, no Jones si popritom navyše dokáže vyhodiť z kopýtka. Dôkazom toho je jeho nedávna návšteva na predstavení komika známeho pod menom Def Noodles, ktorá sa okamžite stala hitom internetu.

Americkému ťažkotonážnikovi neušlo, že vo svete „stand-up comedy“ je čoraz viac populárny „heckling“ a chcel si to vyskúšať aj na vlastnej koži. Ide o metódu, pri ktorej divák vyruší vystupujúceho a ten na to musí promptne reagovať. Na takéto niečo je však potrebné mať poriadnu dávku odvahy alebo alkohol v krvi. Nuž, u Jonesa to bol ten druhý prípad a, žiaľ, prepálil to.

Výmena názorov odštartovala vyjadrením, že komediálne vystúpenia nie sú až také vtipné. Samozrejme, to skúsený zabávač zobral s nadhľadom a snažil sa pokračovať vo svojej práci. Rodák z Rochesteru ale nepoľavoval a naďalej útočil. Síce si myslel, že je to neškodné, no po piatich minútach sa Noodles vzdal a opustil pódium. Aby toho nebolo málo, video z celého incidentu neskôr komik uverejnil na platforme YouTube.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: YouTube - Def Noodles, Autor: Kamil Schreiber