VIDEO S Keitom som bol v klietke zmierený so smrťou: Rony prezradil, čo mu Losene v Oberhausene povedal

Zdroj: Instagram.com/pararony

Rony Paradeiser (17-8) bol v prvom kole svojho zápasu s Keitom (11-0) veľmi blízko ukončenia tohto stále neporazeného belgického zázraku. Losene svoj výkon v ďalších kolách zlepšil a zvíťazil na bodové rozhodnutie. Obaja borci sa od tohto duelu už posunuli – Rony zaknihoval štyri víťazstvá a Keita tri. Aktuálne sa čoraz viac spomína ich odveta.

Prečítajte si tiež

Attila Végh má Pre Kincla odkaz! Niečo by získal, to je samozrejmé…

Doťahovačky na sociálnych sieťach vystriedal v Oberhausene staredown, ktorý sa uskutočnil po Ronyho víťaznom zápase s Fisherom (19-10). Obaja bojovníci si vymenili aj pár slov a Rony v rozhovore pre iSport.cz prezradil, o čo išlo. „Keď sme sa stretli, tak sa ma opýtal, či si skutočne myslím, že sa ma bojí. To nie, ale myslím si, že sa zápasu so mnou vyhýbal. Môj cieľ je titulový zápas. Nechcem ani hovoriť, že to má byť s Keitom, keďže sa môže stať čokoľvek. Nefixujem sa na to, s kým mám ísť“.

Rony sa objavil aj v rozhovore pre Refresher, kde prezradil, že v prvom dueli s Keitom išlo skutočne do tuhého. „S Keitom to bolo veľmi na hrane. Nevidel som na jedno oko, mal som zlomený nos a ten boj bol veľmi tvrdý a živočíšny. Bol to súboj, kto z koho – kto prežije,“ zakončil Rony, ktorý by sa mal s Keitom stretnúť po jeho titulovom zápase v pérovej váhe s Matem Sanikidzem (9-2).

Zdroj: Refresher.sk MaxMMA.sk