S kauzami spájaný Růžička posiela médiám a neprajníkom tvrdý odkaz: Novinári sú šikanovaní ľudia!

Zdroj: Instagram.com/Tadyonee

Tadeáš Růžička sa už o necelý mesiac objaví v prvom zápase po viacerých medializovaných kauzách, ktoré jeho menu rozhodne uškodili. Hneď niekoľko organizácii na čele s OKTAGON MMA jeho správanie odsúdilo a priznalo, že pod ich hlavičkou už víťaz projektu Underground do 70 kilogramov viac pôsobiť nebude.

Ruky preč od „Mawara“ nedalo RFA, ktoré mu poskytlo príležitosť udržať sa v zápasovom tempe. Práve táto organizácia pripravuje turnaj v spolupráci s IAF, na ktorom uvidíme hneď niekoľko titulových súbojov a v jednom z nich aj Tadeáša Růžičku. Český bojovník zabojuje o opasok šampióna do 70 kilogramov pod pravidlami Real Fight a jeho súperom bude Slovák Jacob Mikula. Obaja sa objavili na tlačovej konferencii, kde sa prvý menovaný vyjadril ku svojim kauzám a novinárom poslal veľmi štipľavý odkaz.

„Neznášam média. V rozhovoroch vždy vytrhnú z kontextu päť slov a ja potom vyzerám ako idiot. Novinári boli mojimi hlavnými nepriateľmi. Novinári sú pre mňa ľudia, ktorí boli šikanovaní a potrebujú sa živiť na ľuďoch, ktorí niečo v živote dokázali. To som pochopil z toho, čo o mne všetci píšu. Píšte pravdu a nie tie táraniny, aby ste mali čísla,“ bez servítky vravel viacnásobný juniorský svetový šampión v thajskom boxe.

Růžičku údajne kauzy zmenili a aktuálne trávi svoje víkendy doma, pričom sa sústredí iba na tréning a svoju profesionálnu kariéru. „Trénujem priebežne celý rok, väčšinou dvakrát denne. Teraz som však ešte hladnejší, pretože ma se*ú všetci tí buz***nti v komentároch. Občas si niečo prečítam, ale môj manažér mi to vďaka bohu vždy vymaže,“ zakončil rodák z Prahy.

Zdroj: YouTube.com/RFA